Харківщина перевищила ще один COVID-показник

Харківщина перевищила ще один COVID-показник

Харківщина перевищила ще один COVID-показник
Суспільне Харків

17 вересня Харківщина перевищила ще один показник — динаміку рівня госпіталізацій. Захворюваність на коронавірус в області зросла майже на 60% у порівнянні з попереднім тижнем.

Про це в ефірі "Сьогодні. Головне" на Суспільному 17 вересня сказала директорка обласного центру контролю та профілактики хвороб Любов Махота.

"Захворюваність збільшилася майже на 60% у порівнянні з минулим тижнем", — сказала керівниця установи.

За даними Міністерства охорони здоров'я, динаміка рівня госпіталізацій на 17 вересня становить 56,8% при критично допустимій 50%. У регіоні також залишається перевищеним показник рівня захворюваності.

"Критичний рівень 75 на 100 тисяч населення. На сьогодні майже у два рази перевищили — 143", — сказала директорка установи.

За її словами, він зріс у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

"Минулого тижня ми мали рівень захворюваності 87 на 100 тисяч населення. Якщо візьмемо аналогічний період 2020 року, рівень захворюваності був дещо нижчий — він становив 77 на 100 тисяч населення. Але ми відзначаємо різницю в темпі наростання захворюваності. Вона значно відрізняється. Якщо цього тижня ми маємо темп зростання майже 60%, то за аналогічний період минулого року було близько 10%", — сказала Махота.

Читайте також: На Харківщині COVID-штам "Дельта" підтвердили у дітей

Впродовж трьох тижнів Харківщина не відповідає показнику "коефіцієнт виявлення випадків інфікування".

"Разом зі зростанням захворюваності зростає і тяжкість захворювання. На сьогодні маємо перевищення критичного показника по динаміці госпіталізацій. Якщо взяти Харків, середній вік хворих — 42 роки і близько 30% — молодь до 30 років. В районах області цей показник дещо старший. Середній вік складає 47 років, а молодь до 30 років становить 20%", — зазначила Махота.

Що відомо

  • 17 червня регіональна комісія на Харківщині затвердила обмеження "зеленої" зони карантину.
  • "Ми вже на порозі": на Харківщині не виключають нових обмежень через COVID наступного тижня

На початок