18 вересня у Харкові — "Ніч науки": що у програмі

18 вересня у Харкові — "Ніч науки": що у програмі

18 вересня у Харкові — "Ніч науки": що у програмі
city.kharkov.ua

15 вищих навчальних закладів Харкова братимуть участь у сьомому освітньому проєкті "Ніч науки". Захід відбудеться у суботу, 18 вересня.

Цьогорічне відкриття "Ночі науки" заплановане на 15:30 та пройде біля фонтану на площі Свободи, повідомляє пресслужба Харківської міської ради.

Виші розпочнуть свої програми о 16:00, презентації триватимуть до 22:00.

Вхід на заходи "Ночі науки" — безплатний.

Трансфер

Між університетами на час заходу курсуватимуть автобуси за чотирма маршрутами. Інтервал руху — 15-30 хвилин.

  • Маршрут №1 ходитиме від площі Свободи до аерокосмічного, фармацевтичного, педагогічного університетів та у зворотному напрямі.
  • Маршрут №2 курсуватиме від площі Свободи до медичного університету, економічного університету імені Кузнеця та університету радіоелектроніки.
18 вересня у Харкові — "Ніч науки": що у програмі
facebook.com/KharkivNightofScience
  • Маршрут №3 везтиме з площі Свободи до автомобільно-дорожнього університету, Харківського гуманітарного університету "НАУ", університету міського господарства імені Бекетова.
  • За маршрутом №4 гості "Ночі науки" зможуть дістатися Української інженерно-педагогічної академії та державного університету залізничного транспорту.

Що у програмі

Національний аерокосмічний університет імені Жуковського пропонує гостям відчути себе пілотом літака чи вертольоту, планує презентації про проєктування авіаконструкцій, енергетику, робототехніку, сонячну енергетику та інші теми.

У фармацевтичному університеті говоритимуть про створення лікарських препаратів, вітаміни, харчові добавки, мікроорганізми, проведуть хімічні експерименти, а також флуорисцентне шоу.

В університеті залізничного транспорту заплановані майстер-класи, інтерактиви та конкурси на тему залізничного транспорту, будівельних матеріалів та економіки.

18 вересня у Харкові — "Ніч науки": що у програмі
facebook.com/KharkivNightofScience

В педагогічному університеті імені Сковороди — мовознавчі конкурси, презентація культур світу, мінералів, математичні фокуси тощо.

В університеті внутрішніх справ готуються демонструвати тактику дій поліції під час різноманітних ситуацій та виступ барабанщиць.

В університеті імені Каразіна запланували 55 заходів, зокрема археологічні, фізичні, біологічні, зоологічні, комп'ютерні, економічні та інші.

Харківський політехнічний інститут підготував у програми "Цікава хімія", "Лабораторія блискавок" та інші.

18 вересня у Харкові — "Ніч науки": що у програмі
facebook.com/KharkivNightofScience

З детальною програмою заходів можна ознайомитися за посиланням.

Обмежать паркування

На час проведення "Ночі науки" на центральних вулицях Харкова заборонять паркувати автівки, попереджають у міськраді.

Заборона триватиме з 16:00 до 22:00 18 вересня. Не можна буде паркуватися:

  • по вул. Чайковській, на ділянці від вул. Пушкінської до вул. Труфанова;
  • по вул. Політехнічній, вул. Кирпичова та вул. Мистецтв;
  • по вул. Маршала Бажанова, на ділянці від вул. Пушкінської до вул. Потебні.

Що відомо

  • Попри перебування Харківщини у "зеленій" зоні з COVID, на території регіону залишаються чинними обмеження щодо маскового режиму у транспорті, громадських місцях та під час масових заходів. Епідеміологи звертають увагу на зростання захворюваності з COVID в останні тижні.
На початок