"Прометей" розгромив другого суперника і вийшов у фінал кваліфікації Ліги чемпіонів FIBA

Одна перемога відділяє українців від виходу в Лігу чемпіонів.

Чемпіон України з баскетболу - "Прометей" - продовжив переможну ходу в кваліфікації нового сезону Ліги чемпіонів. У чвертьфіналі відбіркового раунду українці з різницею в 40 очок розгромили господарів відбору, болгарський "Левські".

Другим суперником "Прометея" стала чеська "Опава", віцечемпіон своєї країни - команда, що починала свій шлях у Лізі чемпіонів з півфіналу кваліфікації.

Фаворитом матчу були саме українці й уже в першій чверті "Прометей" не залишив шансів суперникам - 33:13, перевага в 20 очок. Зокрема, український клуб перетворив рахунок з 11:7 в 30:10 по ходу чверті.

На старті другої чверті чехи змогли скоротити відставання до "-8", і це була найменша відстань між командами. Ще до великої перерви "Прометей" відновив перевагу з різницею в п'ятнадцять очок.

У третій чверті український клуб втримав перевагу, а в четвертій - навіть розвинув її до "+27". Наприкінці матчу "Прометей" дозволив супернику трохи відігратися, але останні очки набрали саме українці - 100:78 на користь чемпіона України.

Найрезультативнішим у складі "Прометея" став ДіАнджело Гаррісон - 33 очки!

• Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Півфінал

"Прометей" (Україна) - "Опава" (Чехія) 100:78 (33:13, 24:29, 24:20, 19:16)

• Фінал кваліфікації Ліги чемпіонів у підгрупі "Прометея" відбудеться в суботу, 18 вересня. Суперником українського клубу стане або російська "Парма", або французький "Ле-Ман".
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів