У Кропивницькому на Фортечних валах зібрали 38 мішків сміття

У Кропивницькому на Фортечних валах зібрали 38 мішків сміття

У Кропивницькому на Фортечних валах зібрали 38 мішків сміття
Суспільне: Кропивницький

38 мішків сміття зібрали в Кропивницькому учасники обласної молодіжної екологічної акції. Її влаштувала громадська організація ”Зробимо Україну чистою разом”. Прибрали на меморіальному комплексі ”Фортечні вали”. За словами координатора акції Богдана Лазаренка, її влаштували до Всесвітнього дня прибирання, який відбудеться 18 вересня.

Участь в акції взяли студенти коледжів та технікумів, представники спортивних клубів і шкіл міста. Богдан Лазаренко сказав, що обласне управління молоді та спорту виділило 5 тисяч гривень на купівлю тисячі рукавиць та пакетів для сміття, які роздавали учасникам прибирання після реєстрації. За підрахунками координатора, учасниками акції стали 180 людей.

Богдан Лазаренко пояснив, що Фортечні вали обрали через їх історичне значення для міста: ”Тут розміщений меморіальний комплекс. Цього разу плануємо охопити ліву частину”.

Перед початком акції для учасників влаштували розминку. Далі – пішли збирати сміття.

У Кропивницькому на Фортечних валах зібрали 38 мішків сміття
Суспільне: Кропивницький

Учасниця акції Руслана Співак розповіла, що про акцію дізналися від викладачів: ”Вирішила взяти участь через те, що молодь має допомагати в таких екологічних акціях, розповсюджувати інформацію і заохочувати інших брати в цьому участь”.

За словами учасника акції Давида Починка, найбільше серед зібраного сміття – гілля, пластикових пляшок, паперових стаканів: ”Збираємо якомога більше, щоб оздоровити наше місто”.

За підрахунками організатора, за півтори години зібрали 38 мішків сміття. Його вивезуть на міське сміттєзвалище працівники комунального підприємства ”Благоустрій”.

Що відомо

Громадську організацію ”Зробимо Україну чистою разом” створили 2015 року. Вона діє у 24 областях і об’єднує 2,5 мільйона українців. Організація влаштовує молодіжні екологічні акції з прибирання сміття у парках, скверах та на пляжах.

Читайте також

На початок