Італієць вирішив жити, як гобіт — і його підтримали актори фільму "Володар перстнів"

Італієць вирішив жити, як гобіт — і його підтримали актори фільму "Володар перстнів"

Італієць вирішив жити, як гобіт — і його підтримали актори фільму "Володар перстнів"
Giacomo Savini e Luciano Masiello

Ніколя Джентіле 37 років, він кондитер. І нещодавно він вирішив жити як гобіт — вигаданий герой творів Джона Толкіна, повідомляє The Guardian.

Чоловік придбав землю в сільській місцевості Буккьяніко і почав разом з дружиною створювати власну версію Шира, містечка, де за книгою Толкіна мешкали гобіти. Італієць не тільки одягається в стилі персонажа фентезі, але і живе в будинку з круглими вікнами та дверима, подібному на ті, що були побудовані в Новій Зеландії для зйомок трилогії "Володар перстнів".

27 серпня чоловік зібрав групу друзів, які переодяглись у ельфів, гномів, чарівника і гобітів і відправився в подорож довжиною 200 кілометрів з Кьети в Неаполь. Шанувальники Джона Толкіна перетнули гори і річки, щоб кинути в кратер вулкана Везувій власний "Єдиний Перстень".

"Нещодавно я зрозумів, що книг і фільмів вже недостатньо, щоб задовольнити мою пристрасть до жанру фентезі і зокрема до саги "Володар перстнів". Я вирішив, що сам хочу жити як гобіт і насолоджуватися цим ", — розповів Джентіле.

Чоловік планує перетворити свою ділянку в село хоббітів з власним пабом "Зелений дракон" і копією будинку Більбо Беггінса. Він вважає, що розмірений темп життя людей в Буккьяніко не надто відрізняється від побуту героїв фентезі: вони так само близькі до природи, люблять влаштовувати фестивалі та танцювальні вечори і навіть одягаються як гобіти.

"Багато хто сміється з нас. Дехто думає, що я намагаюся втекти від реальності, але це не так. Я живу своєю мрією, своєю пригодою. Купивши цю ділянку землі, я переніс її з цієї реальності, яка мені не подобається, і роблю її такою, як хочу", — каже Ніколя Джентіле.

Будинки для інших поселенців планують побудудувати, зібравши кошти краудфандингом. Усі споруди обладнають сонячними панелями — турбота про екологію стане ключовою умовою проживання в поселенні.

Свій похід до Везувію Джентіле називає не просто розвагою, а нагадуванням про те, що Земля знаходиться в небезпечній кліматичної ситуації і це — не менша загроза, ніж Саурон для Середзем'я.

Підтримали італійця і актори трилогії "Володар перстнів". Виконавець ролі Фродо Елайджа Вуд закликав підписників допомогти Ніколя здійснити свій план і заявив про готовність приїхати до нього в гості. Також на ініціативу звернули увагу Шон Естін, який зіграв гобіта Сема Гемджі, і Біллі Бойд, що у фільмі мав роль Перегріна Тука.

Читайте також

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант