У Києві відкрили медіаскульптуру кита, який слідкуватиме за екологією міста

У Києві відкрили медіаскульптуру кита, який слідкуватиме за екологією міста

У Києві відкрили медіаскульптуру кита, який слідкуватиме за екологією міста
facebook.com/KyivWhale

У Києві відкрити 12-метрову медіаскульптуру кита, яка реагуватиме на показники забрудненості міста.

Про це повідомляє пресслужба екологічного проєкту "Київський кит".

"Сьогодні ми офіційно відкрили нашу медіаскульптуру з переробленого пластику Київський Кит. Подібних такий в Україні ще не було! Саме тому був зафіксований Національний рекорд України в категорії "Вперше - мистецтво" – найбільша скульптура з переробленого пластику", – повідомили організатори акції.

12-метрову скульптуру кита встановили близько 11 павільйону ВДНГ в Києві. Головною особливістю скульптури стало інтерактивне освітлення, підключене до екосистеми міста, яка моніторить стан забруднення води і повітря, враховує кількість опадів і пору року, а в залежності від цього змінює своє забарвлення.

Пластик на скульптуру "Київський кит" збирали впродовж 6 місяців. Активісти брали участь в очищенні скверів, парків, річок Либідь та Дніпро. Також до проєкту долучились учні 25 київських шкіл.

Читайте також

  • Затори та пожежі. Експерт розповів, що у Києві найбільше забруднює повітря.
  • Де стежити за рівнем забруднення повітря в Києві та як убезпечити себе від смогу.
  • Київ хоче розчистити річку Либідь та озеро на Подолі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок