Ексголовна архітекторка Чернівців подала до суду через звільнення

Ексголовна архітекторка Чернівців подала до суду через звільнення

Ексголовна архітекторка Чернівців подала до суду через звільнення
Facebook/Наталія Хілько

Колишня головна архітекторка Чернівців Наталія Хілько подала до суду на міськраду через своє звільнення. Вона хоче поновитися на посаді та отримати зарплату за вимушені прогули.

Про це Хілько розповіла у коментарі Суспільному.

За словами експосадовиці, вважає своє звільнення незаконним. Вона не виконувала обов'язки через реорганізацію департаменту, після чого її звільнили за прогули.

У суді відкрили провадження.

Раніше головну архітекторку Чернівців не перевели у новостворений департамент урбаністики та архітектури. У міськраді їй пропонували обійняти іншу посаду, втім вона відмовилась. У коментарі Суспільному заступник міського голови Василь Зазуляк казав, що запропонована посада мала рівнозначну зарплату та відповідальність.

Хілько говорила, що їй пропонували посади у відділах з невеликим штатом. Вона відмовилась, бо перемогла у конкурсі на посаду головного архітектора, тому надалі хотіла працювати ним. Посади головного архітектора міста в новій структурі міськради немає.

Що відомо

  • Наталія Хілько була головною архітекторкою Чернівців з 2015 року.
  • На місцевих виборах у 2020 році міським головою став підприємець від партії "Єдина Альтернатива" Роман Клічук.
  • У міській раді ліквідували декілька департаментів та відділів, натомість утворили нові. На посади призначили нових керівників. У коментарі Суспільному секретар виконкому Сергій Добржанський говорив, що це роблять задля підвищення ефективності управління.

Читайте також

"Мер працює як відділ кадрів". Кого призначають на керівні посади у міськраді Чернівців

На початок