У Кропивницькому влаштують фотовиставку на підтримку притулку для тварин

У Кропивницькому влаштують фотовиставку на підтримку притулку для тварин

У Кропивницькому влаштують фотовиставку на підтримку притулку для тварин
Фото Дар'ї Теліс

У Кропивницькому влаштують благодійну фотовиставку для підтримки притулку для тварин "Щасливий пес". Свої роботи представить фотографиня Дар’я Теліс. Тварин, яких врятували, треба годувати – це найбільш витратна стаття бюджету притулку, говорить Оксана Літвінова, яка ним опікується.

Фотовиставку облаштують в артпросторі "Mir 2.0", який розташований у колишньому кінотеатрі "Мир" 18 вересня, у суботу. З 14:00 до 20:00 там буде авторка робіт. "Буде більше 20 фото, – розповіла Дар’я Теліс. – Я була вперше у такому притулку, коли приїхала фотографувати тварин. До цього допомагала, якщо бачила якісь акції в мережі – перераховувала гроші. Тепер мені хочеться туди їздити, планую щотижня".

Дар’я говорить, її мета – привернути увагу до проблеми безпритульних тварин у місті. Притулок "Щасливий пес" не фінансується з державних або місцевих бюджетів, тому на його утримання гроші збирають благодійники. "А можливо, хтось собі вподобає тваринку з моїх фото і захоче її забрати", – додає Дар’я.

Притулок "Щасливий пес", який розташований у селищі Новому опікується 230 тваринами. "230 хвостів! Це коти та собаки разом, – розповідає Оксана Літвінова. – Ми купуємо харчування десь раз на півтори місяці. Це екструдована каша – вона розводиться водою, там вже є щось м'ясне, і набухає. Ми вирішили годувати нею, бо пробували варити каші – на таку кількість тварин, без умов, і в холод, і спеку на вогнищі, купували дрова – це дуже важко і дорого".

На купівлю партії харчів раз на півтора місяці витрачають 20 тисяч гривень. "Це страшна сума для нас. Будемо триматись, бо навіщо тоді рятувати тварин, якщо їх нема чим годувати".

Читайте також

На початок