В аеропортах Київ і Бориспіль ніхто не відмовився від вимірювання температури — прикордонники

В аеропортах Київ і Бориспіль ніхто не відмовився від вимірювання температури — прикордонники

Ексклюзивно
В аеропортах Київ і Бориспіль ніхто не відмовився від вимірювання температури — прикордонники

Ніхто з пасажирів, які прилетіли з інших країн до аеропортів "Київ" і "Бориспіль", не відмовився від вимірювання температури тіла.

Про це Суспільному повідомили в Державній прикордонній службі України.

"Наскільки відомо, ніхто з пасажирів не відмовлявся від вимірювання температури. Всі дуже чемненько себе поводять, розуміють ситуацію", — заявив начальник пресслужби Олег Бойко.

Як наголосив помічник голови Держприкордонної служби Андрій Демченко, станом на 16:00 26 лютого ніхто з пасажирів, яких перевіряють прикордонники, не відмовлявся від процедури.

"Я хочу наголосити, що в прикордонників випадків відмови не було. Однак температуру вимірює не лише Державна прикордонна служба. Маю надію і гадаю, що в інших таких ситуацій також не виникало", — сказав він.

Раніше пресслужба аеропорту "Київ" повідомила на сторінці в Facebook, що пасажири перевіряються черговим лікарем-епідеміологом. Як додали на сайті аеропорту "Бориспіль", температуру вимірює лікар або його помічник. Черговий опитує екіпаж та пасажирів щодо стану здоров’я і самопочуття, а також перевіряє наявність симптомів, схожих на симптоми вірусних респіраторних захворювань.

Що відомо:

  • У ВООЗ вважають, що пік епідемії коронавірусу вже позаду, а поширення захворювання поки що не набуло характеру пандемії.
  • 23 лютого Італія ввела надзвичайні заходи через поширення коронавірусу. Як повідомляє BBC, там спостерігається найбільший спалах вірусу в Європі: захворіло більше 100 людей.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан після того, як було зафіксовано більше 8 тисяч випадків коронавірусу у світі.
  • У МОЗ кажуть, що наразі в Україні не зафіксовано зараження коронавірусом, але готові лікувати його в разі потреби. А пасажирам, які прилетіли з Китаю, міряли температуру тіла.
  • Прикордонна, митна та Держпродспоживслужба України посилили заходи безпеки в аеропортах і пунктах пропуску на кордоні задля виявлення та попередження випадків захворювання на коронавірус.
  • Кожному пасажиру, який прилітає у львівський аеропорт, вимірюють температуру. За словами директорки Міжнародного аеропорту "Львів" Тетяни Романовської, спеціально для такого контролю закупили п’ять безконтактних термометрів.
  • Суспільне зібрало все, що треба знати, аби вберегтися від нового вірусу з Китаю.
На початок