У Конгресі США вирішили дослідити шкоду Instagram для підлітків

У Конгресі США вирішили дослідити шкоду Instagram для підлітків

У Конгресі США вирішили дослідити шкоду Instagram для підлітків
Unsplash

Двоє американських законодавців розпочали дослідження відносно соцмережі Facebook та її дочірньої компанії Instagram, яка, як вважають конгресмени, може нести шкоду для підлітків. Розгляд стартував після виходу публікації у Wall Street Journal.

Як пише The Verge, про розслідування заявили сенатори Річард Блюменталь і Марша Блекберн, які встановили контакт з інформатором із Facebook. Законодавці хочуть запросити у техногіганта документи й зібрати свідчення.

"Зрозуміло, що у Facebook не здатні притягнути себе до відповідальності. Звіти Wall Street Journal показують, що керівництво Facebook зосереджено на зростанні за будь-яку ціну, цінує прибутки більше, ніж здоров'ям та життя дітей та підлітків", — йдеться у заяві конгресменів.

Читайте також: Facebook дозволяв 5,8 млн "елітним" користувачам порушувати свої правила — розслідування

Вони зазначають, що коли у компанії була можливість розповісти про вплив Instagram на молодь, Facebook надала "ухильні відповіді, які вводили в оману і приховували явні докази значної шкоди".

"Діти та підлітки є унікально вразливими категоріями в інтернеті, і результати моніторингу показують руйнівну картину додатка Instagram, який створює значні загрози для добробуту молодих людей", — написали законодавці.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок