На Одещині чиновниця привітала мера-іменинника танцем із "Лебединого озера"

На Одещині чиновниця привітала мера-іменинника танцем із "Лебединого озера"

На Одещині чиновниця привітала мера-іменинника танцем із "Лебединого озера"
Фото: depo.ua

Начальниця управління культури Чорноморської міської ради Юлія Крістанова у сесійній залі станцювала для міського голови Василя Гуляєва під музику з балету "Лебедине озеро". Відео з сесійної зали опублікували у соцмережах, виступ чиновниці Суспільному підтвердив сам Гуляєв.

За його словами, це відбулося два тижні тому, 6 вересня: через кілька днів після його Дня народження. Василь Гуляєв запевнив, що виступ очільниці управління культури був сюрпризом та несподіванкою, про яку він нічого не знав.

На відео видно, як під час святкової вистави після засідання депутатів Юлія Крістанова у балетній пачці танцює під музику з балету "Лебедине озеро" та перетинається з "чумним лікарем", який викликає Гуляєва на "дуель" й одразу визнає свою поразку. Після цього міському голові подарували квіти та під оплески депутатів заспівали привітальну пісню.

На запитання кореспондентів Суспільного, як він поставився до подібного привітання від чиновниці міської ради, міський голова Чорноморська Василь Гуляєв відповів "нормально".

Читайте також

  • Новим мером Чорноморська, що на Одещині, став Василь Гуляєв
  • На Одещині міськрада шукатиме 180 млн грн для укріплення схилів
  • Зсув ґрунту на Одещині: маєтки сповзають до моря, влада шукає гроші

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок