Наукове дослідження про досягнення успіху в мистецтві: потрібно генерувати ідеї та бути зосередженим

Наукове дослідження про досягнення успіху в мистецтві: потрібно генерувати ідеї та бути зосередженим

Наукове дослідження про досягнення успіху в мистецтві: потрібно генерувати ідеї та бути зосередженим

У новому дослідженні, опублікованому в журналі Nature Communications, група американських вчених заявила, що відкрила секрет успіху в мистецькій, культурній та науковій діяльності. Вчені вивчали період успішної художньої роботи і продуктивності вони називають його hot streak (гаряча смуга).

"У науковій кар'єрі ми бачимо, що в період від 4 до 5 років вчені публікують свої найкращі роботи. 90 відсотків вчених відчувають гарячу смугу, і це зазвичай відбувається один раз", – сказав керівник наукової групи Дашун Ван.

Для дослідження мистецтва вчені використали штучний інтелект, який проаналізував 800 тисяч робіт 2128 художників, зібраних з різних галерей та музеїв. Якщо штучний інтелект показував у роботах художника різні стилі, то це був період пошуку, пише Your art з посиланням на Art news. Період експлуатації — якщо художник перестав експериментувати з практиками. "Гарячу смугу" митців вчені виявили, коли дослідили найдорожчі роботи художників. За словами дослідників, результат експерименту стосується не лише художників, але й кінорежисерів і представників науки.

Дослідники навели Джексона Поллока як приклад у газеті, зазначивши, що "гаряча смуга" абстрактного експресіоніста тривала між 1946 і 1950 роками, коли він почав писати крапками. Така практика принесла художнику світове визнання. Для Поллока ця епоха була часом інтенсивної зосередженості в досить специфічному стилі. За словами дослідників, художник досягнув такого успіху завдяки постійним експериментам та зосередженості.

"Ми шукали відповідь упродовж трьох років, – сказав Ван.– Я був здивований, що відповідь була такою простою".

Що відомо

  • Пол Джексон Поллок був американським художником, одним з визначних представників абстрактного експресіонізму, вплинув на мистецтво другої половини XX століття.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура