Неонове освітлення будинків у Харкові: у справі про розтрату — п'ятеро підозрюваних

Неонове освітлення будинків у Харкові: у справі про розтрату — п'ятеро підозрюваних

Неонове освітлення будинків у Харкові: у справі про розтрату — п'ятеро підозрюваних
redpost.com.ua

14 вересня п'ятьом людям оголосили про підозри у справі про розтрату 1,3 млн гривень на освітленні будинків на проспекті Гагаріна. Серед підозрюваних — заступник посадовця міської ради та підприємці.

Їм інкримінують заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

За версією слідства, організатором схеми був підприємець.

"До складу групи організатор залучив заступника директора одного з департаментів Харківської міської ради та керівників різних товариств з обмеженою відповідальністю", — йдеться у повідомленні.

За даними Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, організатором схеми був посадовець міськради.

"Організував злочинну схему керівник одного з департаментів Харківської міської ради. Для її реалізації було залучено підконтрольні товариства. Вони й отримали перемогу у тендерах на виконання робіт з освітлення ремонтів багатоквартирних житлових будинків", — сказано у повідомленні.

Підприємці закупали дешевше обладнання, ніж мали придбати згідно з документами, кажуть у прокуратурі.

"Директори ТОВ вносили до проєктно-кошторисної документації завідомо неправдиві відомості про завищену вартість гнучкого неону, профілю для світлодіодної стрічки та кабелю, використаних для проведення освітлення будинків. Посадовець міської ради від імені Департаменту приймав вказані роботи з ремонту", — повідомляють у прокуратурі.

Збитки — 1,3 млн гривень, зазначають правоохоронці. Підозрюваним загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі.

Що відомо

  • Розслідувати справу про розтрату почали у 2020 році. Обвинувальний акт щодо трьох підозрюваних передали до суду у грудні 2020 року.
На початок