28 BookForum: як минув перший день літературного фестивалю у Львові

28 BookForum: як минув перший день літературного фестивалю у Львові

28 BookForum: як минув перший день літературного фестивалю у Львові
Суспільне Львів

Сьогодні, 15 вересня, у Львові розпочався 28 BookForum. Впродовж п'яти днів у літературному фестивалі візьмуть участь автори та лектори з України, а також зі США, країн ЄС, Південної Америки та Африки. Також в межах події відбудуться панельні дискусії, презентації та працюватиме книжковий ярмарок. Враженнями про відкриття BookForum з Суспільним поділилися відвідувачі та видавці.

Перші відвідувачі прийшли на фестиваль ще до офіційного відкриття.

"Ми раді, що до Львова знову повернулися. У вересні на декілька днів Львів перетворюється на книжкову столицю. Тішимося з того, що вертаються живі презентації, події. Сюди йдемо за особливим — за книгами", — каже відвідувачка "BookForum" Катерина Сухоребська.

Книжковий ярмарок
Книжковий ярмарок. Суспільне Львів

Минулого року через пандемію коронавірусу BookForum відбувся онлайн, тому традиційного книжкового ярмарку не було. Цьогоріч видавництва підготували новинки.

"BookForum — це одна з головних традицій взагалі для всіх читачів і видавців, бо ми дуже чекали і переживали, що він може не відбутися через карантинні обмеження. В нас близько 30 новинок спеціально до фестивалю. Загалом асортимент 2021 року доволі широкий", — каже керівник відділу продажу видавництва Любомир Серняк.

Книжковий ярмарок
Книжковий ярмарок. Суспільне Львів

Юрій Журавель приїхав на "BookForum" разом із сім'єю. Окрім книг та розмальовок він презентує календар, присвячений видатним українцям.

"Від початку війни ми почали активно малювати і писати, тому що зрозуміли, що до історії України треба ставитись серйозно, класно її ілюструвати і адаптовувати для дітей, щоб їм було цікаво. Ми видаємо новий календар на 2022 рік. Там є портрети, цитати і біографії величних українців – синів і дочок нашої землі", — каже видавець.

Книжковий ярмарок
Книжковий ярмарок. Суспільне Львів

Окрім книжкового ярмарку на відвідувачів чекає понад 150 подій. Це презентації книг, дискусії і зустрічі із авторами. Загалом організатори запросили понад 250 учасників.

Читайте також

Офлайн і онлайн: 28 BookForum у Львові відбудеться у новому форматі

15 подій Львівського книжкового ярмарку "Форум видавців": війна, історія, наука

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок