У Запоріжжі розказали про те, які навчальні заклади закриються у разі посилення карантину

У Запоріжжі розказали про те, які навчальні заклади закриються у разі посилення карантину

У Запоріжжі розказали про те, які навчальні заклади закриються у разі посилення карантину
ФОТО: Фейсбук

Згідно з рішенням Уряду з 20 вересня ті заклади освіти Запоріжжя, де процедуру щеплення пройшли менше ніж 80% працівників, повинні перейти в онлайн-формат роботи у разі посилення карантину.

Про це повідомили на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Також ЗОДА опублікувала списки шкіл та дитячих садочків Запоріжжя із зазначенням процентної кількості педагогів, що пройшли вакцинацію.

Так, згідно з опублікованою інформацією, лише 7 запорізьких шкіл зі 119 подолали поріг у 80% щеплених співробітників. 100% відсотків педагогів вакцинувалися лише у Запорізькій загальноосвітній школі №53, в якій працює 6 співробітників. Найменший процент вакцинованих наразі у Запорізькій гімназії №17 - 15,5%, там щепилися 5 педагогів з 32-ох. Фактично, найбільша кількість вакцинованих вчителів у Запорізькому багатопрофільному ліцеї "Перспектива" - 63, але це складає тільки 73,3% від всього педагогічного складу з 86-ти людей.

Серед 142 запорізьких закладів для дошкільнят необхідний процент вакцинованого педагогічного складу подолали 14. 100% вакцинувалися у дошкільному підрозділі навчально-виховного комплексу №6, де працює 3 співробітники, 93% - у Центрі розвитку дитини "Надія", там щеплення отримали 40 з 43-ох педагогів. Найменший відсоток щеплених у ДНЗ №90 "Перлина", там з 70 педагогів вакциновано лише 5, що складає 7,1%.

Що відомо

  • 13 вересня Кабінет міністрів прийняв з доопрацюванням зміни до постанови №1236 про карантинні обмеження, що стосується нових обмежень для "жовтої" та "червоної" епідемічних зон. Зокрема, ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані "жовтий" або "зелений") та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий "жовтий" сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а "зелений" — про повний курс. У разі введення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки спростили вимоги до роботи навчальних закладів. Вони працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з "жовтими" чи "зеленими" COVID-сертифікатами. У разі введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.
Читайте також: У Кирилівці школярів та дошкільнят відправили на карантин через спалах COVID-19
На початок