Стрибунка Килипко із повторенням результату Олімпіади - друга на одному із заключних стартів сезону

Стрибунка Килипко із повторенням результату Олімпіади - друга на одному із заключних стартів сезону

Стрибунка Килипко із повторенням результату Олімпіади - друга на одному із заключних стартів сезону AP

Українка ще з двома спортсменками взяли висоту 4.50 метри, але у Килипко - менша кількість спроб.

Українська стрибунка із жердиною Марина Килипко посіла друге місце на останньому для себе легкоатлетичному старті сезоні, що відбувся у швейцарській Белінцоні.

Килипко була однією з двох українок, що змагалися у Белінцоні. Ще одна - бігунка Вікторія Ткачук - стала третьою на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

Читайте також: Бігунка Ткачук стала третьою на останньому старті легкоатлетичного сезону

Змагання у Белінцоні стали для українки третіми у вересні. Перед ними Килипко посіла третє місце на турнірі у німецькому Карлсруе та стала четвертою в австрійському Іннсбруку.

У фіналі стрибків із жердиною у Белінцоні виступили чимало спортсменок, які змагалися із Килипко на Олімпіаді-2020. Зокрема, гречанка Катеріна Стефаніді, яка зупинилася у кроці від подіуму в Токіо і є олімпійською чемпіонкою Ріо-2016, а також словенка Тіна Шутей, білоруска Іріна Жук.

Килипко розпочала виступ однією з останніх - з висоти 4.35 метра. Її українка подолала з першої спроби.

З першої спроби підкорилася для Килипко висота 4.50 метра - так само, як і на Олімпійських Іграх. Катеріні Стефаніді знадобилося дві спроба, а ось Ірина Жук після використаної другої спроби на висоті 4.35 метри, 4.50 м взяла одразу ж.

Однак, так само, як і у Токіо, подолати вищу планку Килипко не змогла. Українка не взяла планку 4.60 метра, як і Стефаніді. А от Шутей змогла взяти цю висоту, тоді як Жук після невдалої спроби перенесла на 4.70 м.

На висоті 4.70 м Жук знялася (її результат - 4.50 м), а от Шутей з третьої спроби підкорила планку і здобула перемогу.

  • Стрибки із жердиною. Continental Tour. Белінцона
  1. Тіна Шутей (Словенія) - 4.70 м
  2. Марина Килипко (Україна) - 4.50 м
  3. Іріна Жук (Білорусь) - 4.50 м
  4. Катеріна Стефаніді (Греція) - 4.50 м

Це четвертий подіум Килипко на міжнародних стартах у 2021 році на відкритому повітрі. Перед змаганнями у Белінцоні українка фінішувала другою на турнірах у Чехії та Німеччині та стала третьою у Карслруе.

Що відомо

  • Найкращий результат Килипко у 2021 році - 4.70 метр. З цим результатом вона перемогла на чемпіонаті України і встановила новий рекорд України.
  • Килипко у Токіо змагалася на других для себе Олімпійських Іграх і уперше пройшла у фінал. Там вона стала п'ятою.
Читайте також: "Я сама, абсолютно сама". Українка Килипко - про Олімпіаду та відсутність тренера
  • Крім змагань у Белінцоні, останній старт у сезоні (в Загребі) також провела бігунка Анна Рижикова. Вона стала другою у забігу на 400 метрів з бар'єрами.
  • У суботу, 18 вересня, Килипко виступить на легкоатлетичному турнірі в Тулузі.
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо