ФК "Волинь" обіграла "ВПК-Агро" з рахунком 1:0

ФК "Волинь" обіграла "ВПК-Агро" з рахунком 1:0 ФК "Волинь"

На стадіоні "Авангард" у Луцьку футбольний клуб "Волинь" зіграв домашній матч дев'ятого туру в Першій лізі 2021/22 проти дніпропетровської команди "ВПК-Агро".

Матч відбувся в суботу, 18 вересня, – повідомили на офіційному сайті луцького клубу.

У першому таймі глядачі побачили декілька серйозних моментів, зокрема на п'ятій хвилині гри "ВПК-Агро" ледь не відкрив рахунок. Пізніше команда з Дніпропетровської області потривожила оборону "Волині" ще двома ударами, проте м'яч до воріт не дістався.

До середини тайму "хрестоносці" зуміли вирівняти гру: переможний гол забив нападник Богдан Кобзар. У пресслужбі "хрестоносців" зазначили: волинська команда планомірно доводила матч до перемоги за виключенням останніх хвилин гри, коли команди обмінялися непоганими моментами для взяття воріт.

Відтак, у домашньому матчі ФК "Волинь" виграв матч у гостей із рахунком 1:0.

Наступний матч відбудеся 22 вересня в Луцьку, де ФК "Волинь" зіграє зі спортменами з "Маріуполя".

Довіково: ФК "ВПК-Агро" — професіональний український футбольний клуб із села Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області. Команда бере участь у Першій лізі чемпіонату України та Кубку України з футболу.

• Перед стартом сезону у клубі змінився новий тренер. Замість Василя Сачка, який залишив посаду за власним бажанням, наставником "Хрестоносців" став колишній футболіст Альберт Шахов.
  • У новому сезоні ФК "Волинь" підсилили шестеро дозаявлених нових футболістів: Олександр Кучеренко, Володимир Кринський, Іван Цюпа, Сіаваш Хагназарі, Ігор Грицюк та Тарас Завадович.
  • 2 серпня 2021-го ФК "Волинь" відкрила домашній сезон проти хмельницького "Поділля": рахунок 1:0. Вирішальний гол у матчі на 58 хвилині забив Богдан Кобзар. 22 серпня стадіоні "Рух" в Івано-Франківську "Прикарпаття" зіграло внічию із "Волинню".
  • 28 серпня поєдинок шостого туру Першої ліги України між футбольними клубами "Волинь" та "Металіст" завершився з рахунком 0:3.