Піаніст Андершевський та скрипаль Хонек їдуть до України на фестиваль BLACK SEA MUSIC FEST

Піаніст Андершевський та скрипаль Хонек їдуть до України на фестиваль BLACK SEA MUSIC FEST

Піаніст Андершевський та скрипаль Хонек їдуть до України на фестиваль BLACK SEA MUSIC FEST

21 вересня в Одесі стартує Сьомий Міжнародний музичний фестиваль Black Sea Music Fest. Ідейним натхненником та художнім керівником фестивалю є народний артист України Хобарт Ерл.

В різні роки існування фестивалю в ньому брали участь такі музиканти як: Михайло Плєтньов, Борис Березовський, Давід Герінгас, Стівен Іссерліс, Валерій Соколов, Тетяна Мельниченко.

Програма Сьомого фестивалю включає концертні програми, світову прем’єру та участь зіркових солістів, серед яких – Петро Андершевський (піаніст), Костянтин Боярський (альт, композитор), Райнер Хонек (скрипка).

Піаніст Андершевський та скрипаль Хонек їдуть до України на фестиваль BLACK SEA MUSIC FEST

Програма фестивалю

Урочисте відкриття - 21 вересня о 19:00 в Одеській філармонії за участю піаніста Петра Андершевського, який виступає у віденському Концертхаус, Берлінській філармонії, Вігмор-холі, Карнегі-холі, співпрацює з Берлінською державною капелою, Лондонським симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром NHK, Камерним оркестром Європи і оркестром "Камерата Зальцбург".

Андершевський виконає Концерт Бетховена для фортепіано з оркестром №5, а також оркестр під керівництвом народного артиста України Хобарта Ерла виконає Симфонію № 49 Гайдна.

1 жовтня о 19:00 відбудеться світова прем'єра Концерту для альта з оркестром Костянтина Боярського у виконанні композитора.

Костянтин Боярський випускник школи Ієгуді Менухіна, закінчив аспіринтуру в Королівському музичному коледжі, отримав безліч нагород, в тому числі Премію The Malcolm Sargent Award і Martin Fund. Cтав переможцем конкурсу імені Бернарда Шора в 1999 році і отримав "Почесний диплом" від Accademia Musicale Chigiana в Сієні, Італія. У 2003 році Костянтин став лауреатом Міжнародного альтового конкурсу Tertis.

Костянтин також відомий композитор. У нього є ряд інструментальних творів й аранжувань для альта та інших інструментів. Він автор двух балетів – "Сплячі" і "Діти війни", які він написав у співпраці з танцювальної школою Королівського балету.

Також в рамках концерту пролунає "Жар-птиця" Стравінського (версія 1919 року) під керівництвом художнього керівника та головного диригента Хобарта Ерла.

8 жовтня о 19:00 пролунає Концерт для скрипки Брамса у виконанні Райнера Хонека. Райнер виступав, як соліст c Віденським філармонічним оркестром в Австрії, Японії, США та інших країнах.

Райнер Хонек приділяє увагу камерній музиці, заснував ансамбль "Віденські віртуози", грав в ансамблі "Струнні солісти Відня" (1982-2004), був першою скрипкою камерного оркестру "Відень-Берлін" (з 2009 року).

Також у програмі концерту прозвучить "Уявлення про хаос" з ораторії "Створення світу" Гайдна та Симфонія № 3 Брамса під керівництвом народного артиста України Хобарта Ерла.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад