Розпочинається онлайн-фестиваль короткометражних фільмів режисерок України та Великобританії "7+7"

Розпочинається онлайн-фестиваль короткометражних фільмів режисерок України та Великобританії "7+7"

Розпочинається онлайн-фестиваль короткометражних фільмів режисерок України та Великобританії "7+7"

Мета фестивалю - збільшити видимість жінок в сучасній кіноіндустрії та популяризувати цінності рівноправ’я, взаємоповаги, інклюзії та різноманіття.

Фестиваль пройде з 14 вересня по 3 листопада на сайті 7plus7.takflix.com. Щотижня протягом фестивалю по два фільми (з України та Великобританії) будуть відкриті до безкоштовного перегляду на територіях України та Великобританії. До програми увійшли фільми з різних періодів історії кіно: від авангардних експериментів піонерки епохи німого кіно Майї Дерен до короткого метру призерки цьогорічного Берлінале Катерини Горностай.

У рамках фестивалю відбудеться серія безоплатних освітніх подій. Серед лекторок та панелісток освітньої програми "7+7": режисерки Катерина Горностай, Ірина Цілик, Жанна Озірна; кінокритикиня Дарія Бадьор (Київський тижневик кінокритиків), культурологиня Ольга Брюховецька (Києво-Могилянська Академія), кінознавець Олексадр Телюк (Центр Довженка); продюсерки Юлія Сінькевич, Олександра Костіна та Валерія Сочивець з України, а також британські дослідники і практики кіноіндустрії.

14 вересня о 18:00 фестиваль стартує з відкритої онлайн-події "Cherchez la femme: слово кураторів "7+7"”. У події візьмуть участь кінорежисерка та засновниця онлайн-кінотеатру TakflixНадія Парфан, артдиректор та співзасновник LSFF Філіп Ілсон і модератор Ілля Гладштейн, продюсер, дистрибутор, засновник кінотеатру Кіно42 у Києві.

Що відомо

  • Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду та Британської ради в Україні.
  • Takflix — онлайн-платформа для легального перегляду українського кіно.
  • Лондонський фестиваль короткометражних фільмів (LSFF) заснований у 2003 році. Фільми представлені на фестивалі, можуть номінуватися на премію BAFTA.

Вибір редакції

На початок