Харківські боксери стали чемпіонами України

Харківські боксери стали чемпіонами України ХОДА

Харківські боксери перемогли на чемпіонаті України серед чоловіків — збірна області посіла перше загальнокомандне місце.

Змагання проходили з 7 по 11 вересня в Одесі, повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Боксери Харківщини завоювали три золоті, одну срібну та три бронзові медалі.

Чемпіонами України стали:

• Богдан Толмачов (вагова категорія до 80 кг). У фіналі переміг одноголосим рішенням суддів 5:0 киянина Івана Сапуна;
  • Сергій Горсков (вагова категорія до 86 кг). У фіналі 5:0 переміг Андрія Ісакова з Винницької області;
  • Роберт Мартон (вагова категорія до 92 кг). У фіналі 5:0 переміг Євгена Павловського з Полтавської області.

Усього в змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів. Друге місце посіли боксери Одеської області, третє — збірна Київської області.

За результатами змагань формуватиметься збірна України, яка з 26 жовтня по 6 листопада в Сербії боротиметься за медалі чемпіонату світу.