"Крихітка" перевидає давні пісні і готує до релізу новий альбом

"Крихітка" перевидає давні пісні і готує до релізу новий альбом

"Крихітка" перевидає давні пісні і готує до релізу новий альбом
Саша Кольцова/Facebook

Група "Крихітка" випускає нову пісню "Мегалюбов" і фіналізує роботу над своїм повноформатним альбомом. В ефірі "Радіо Промінь" вокалістка Саша Кольцова розповіла про перший досвід співпраці із продюсером Віталієм Телезіним.

"Коли ми написали трек "Мегалюбов", відразу захотіла зробити його з Віталієм Телезіним. Мені здалося, що він найкраще відчує і стиль, в якому це можна найкраще заранжувати, змастерити, звести, і саму концепцію - так і сталося. Я дуже рада, що в нас була така швидка і щільна співпраця, і ми спіймали хвилю, як то кажуть", - розказала співачка.

За її словами, зараз вона накопичує нові пісні, планує найближчим часом зняти кліп на "Мегалюбов" і продовжує роботв над новим альбомом.

"Накопичується матеріал, його стає більше з кожною репетицією, якщо чесно. Треба буде обмежувати кількість треків, мабуть. Туди увійде фінальна. І поки я дуже задоволена тим, як все рухається і тим, як все звучить", - розповіла вокалістка гурту "Крихітка" Саша Кольцова в "Радіо Промінь".

Окрім роботи над новим матеріалом, Саша Кольцова почала перевидавати давні пісні групи "Крихітка Цахес". У серпні на цифрових музичних платформах видано альбом "На першому місці" та сингл "Лисиця" групи "Крихітка Цахес".

"Ми продовжуємо перевидавати спадок "Крихітки Цахес" і "Крихітки", синглів, що не увійшли в жодну платівку. І днями сподіваємося, що вийде ще одна наша робота під назвою "Колаби", це набір реміксів і пісень, що не увійшли до жодного з альбомів. Ми відіграли сет на фестивалі "Захід", нам дуже сподобалося, як публіка нас сприймала, як вона реагувала на нові пісні", - розповіла Кольцова.

Що відомо

  • Олександр Кольцова — вокалістка та авторка пісень. Лідерка гурту "Крихітка Цахес" (1999 — 2007) та "Крихітка" (з 2007 року).
  • Лауреатка премій "Червона Рута" та "Непопса".
  • У складі музичних гуртів випустила два альбоми "На першому місці" (2005) та "Рецепт" (2009).
  • У 2020 році гурт "Крихітка" повернувся до гастрольної діяльності та випустив перший за останні декілька років сингл "Бурштин".
  • У травні 2021-го Саша Кольцова випустила сольний сингл "Любов і Ніжність" на лірику Олени Теліги. Він є частиною проєкту "Нескорений ПроРок", в якому популярні українські співачки створювали пісні на лірику Олени Теліги.
  • Кольцова випустить альбом дитячих пісень та дві дитячі книжки.

Читайте також

Антологія українського альбому. Крихітка Цахес

Вибір редакції

На початок