Львів'янин здобув перемогу на чемпіонаті України з боксу

Львів'янин здобув перемогу на чемпіонаті України з боксу ЛОДА

Львів'янин Андрій Тишковець отримав золоту медаль на чемпіонаті України з боксу. Він змагався у ваговій категорії 48 кг. Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Змагання відбувалися в Одесі впродовж п'яти днів. У них взяли участь 200 українських спортсменів. За результатами поєдинків чемпіоном України у ваговій категорії 48 кг став львів'янин Андрій Тишковець. У фіналі він поборов киянина Андрія Єфимовича з рахунком 4:0.

Бронзовими призерами змагань стали Назар Куротчин у вазі 51 кг, Дмитро Куля у ваговій категорії 71 кг, Богдан Градова у вазі 86 кг та Олександр Гриців, що виступає у ваговій категорії 92 кг. Так збірна Львівщини здобула 5 медалей та увійшла до п'ятірки лідерів у загальнокомандному рейтингу.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону