Роман Яремчук забив другий гол за португальську "Бенфіку": відео

Роман Яремчук забив другий гол за португальську "Бенфіку": відео SC Benfica

Українцеві вистачило п'ять хвилин, щоб вразити ворота суперника.

Нападник збірної України Роман Яремчук відзначився голом у складі португальської "Бенфіки". Відбулося це у матчі п'ятого туру чемпіонату Португалії проти "Санта-Клари".

Цей матч ств першим у чемпіонаті Португалії після паузи на матчі збірних, за час якої Роман Яремчук перебував у складі збірної України. У відборі на чемпіонат світу-2022 український форвард забив у грі з Казахстаном, хоча та гра закінчилася з результатом (2:2).

У матчі проти "Санта-Клари" Яремчук залишився на лаві запасних. І вийшов на заміну уже в другому таймі - на 63-й хвилині, за рахунку 4:0 на користь "Бенфіки".

Уже за п'ять хвилин перебування на полі Роман Яремчук забив гол: він замкнув простріл з флангу, зігравши на випереджання з воротарем.

Відео голу Романа Яремчука за "Бенфіку" проти "Санта-Клари"

Гол Яремчука став останнім для "Бенфіки" у матчі проти "Санта-Клари" - 5:0.

Загалом цей м'яч Яремчука став другим для українського форварда у футболці "Бенфіки". Дебютний гол за "Орлів" нападник забив майже місяць тому проти "Аруки" (2:0) у чемпіонаті.

Читйте також: Роман Яремчук відзначився дебютним голом та ассистом у першому матчі в основі "Бенфіки"

Як Яремчук грає за "Бенфіку"

• Матч проти "Санта-Клари" став для Яремчука шостим для українця в португальському клубі. Тепер у Романа - 2 голи та 1 асист.
  • Крім результативних дій у чемпіонаті, Яремчук також віддав результативну передачу у першому матчі раунду плей-оф Ліги чемпіонів проти ПСВ.
  • Поки що Яремчук жодного матчу не відіграв повністю. А у грі проти "Санта-Клари" провів на полі 26 хвилин.

• "Бенфіка" йде без втрат у чемпіонаті Португалії: після п'яти матчів - 15 очок.
  • На груповій стадії Ліги чемпіонів "Бенфіка" потрапила до групи з "Баварією", "Барселоною" та "Динамо". Саме проти біло-синіх у Києві "Орли" проведуть перший матч (14 вересня).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1Хокей