"Суми" програли футбольній команді "Балкани" з Одещини

"Суми" програли футбольній команді "Балкани" з Одещини StreamSport

ФК "Суми" у матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги (група "Б") 11 вересня приймав команду "Балкани" з Одещини.

Суперник сумчан у поточному сезоні не програвав. Команда із селища Зоря три матчі з семи виграла і чотири звела унічию, після чого йшла на другому місці турнірної таблиці групи. Господарі поля з перемогою і двома нічиїми посідали 15-те місце з 16-ти команд групи.

"Суми" програми футбольній команді "Балкани" з ОдещиниStreamSport

У першому таймі ані господарі, ані гості не забивали. А у дебюті другого гравець "Балкан" Володимир Прийомов оформив дубль. На останній хвилині основного часу матчу футболіст "Сум" Євген Мороз пробив зі штрафного у "дев’ятку" воріт "Балкан". Проте перемога у матчі – 2:1 – була на боці команди з селища Зоря на Одещині.

• Турнірну таблицю очолює команда "Металург" із Запоріжжя, яка 11 вересня виграла у ФК "Вікторія" з Миколаївки.
  • 6 вересня "Балкани" приймали "Вікторію" з Миколаївки. Зіграли внічию - 1:1.