Футболісти спортивного клубу «Полтава» зіграли внічию із «Вовчанськом»

Футболісти спортивного клубу «Полтава» зіграли внічию із «Вовчанськом» Суспільне Полтава

11 вересня матч Другої Ліги між клубами "Полтава" і "Вовчанськом" завершився нічиєю. Команди зіграли із рахунком 2:2. Про це стало відомо з трансляції на сайті ua-football.com.

Рахунок гравці «Вовчанськ» відкрили у першому таймі – на 2-й хвилині забив Да Сілва Рамос Вендел. Ще один гол забив футболіст «Полтави» Євген Стрєльцов на 24 хвилині. Після перерви іще два голи забили Леон Гладковський з «Вовчанськ» та Микола Бужин «Полтави» – на 77-й та 87-й хвилинах.

Футболісти спортивного клубу «Полтава» зіграли внічию із «Вовчанськом»Суспільне Полтава

Наступний матч «Полтава» зіграє на виїзді проти футбольного клубу «Нікополь» із Дніпропетровщини, а «Вовчанськ» на власному полі проти «Полтави».

Що відомо:

• Друга Ліга – це третя за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші два місця вийдуть до Першої ліги, а та, що буде останньою, вибуває з турніру.