У 7 турі УПЛ львівський "Рух" та луганська "Зоря" зіграли в нічию

У 7 турі УПЛ львівський "Рух" та луганська "Зоря" зіграли в нічию Футбол 24

У суботу, 11 вересня, на львівській "Арені" відбувся матч 7-го туру УПЛ між львівським "Рухом" та луганською "Зорею". Команди зіграли в нічию. Підсумок поєдинку 1:1. Про це повідомили на Facebook-сторінці ФК "Рух".

"Зоря" домінувала перших 25 хвилин матчу. На 37-й хвилині перший гол у ворота суперника забив Андрій Борячук. "Зоря" мала шанс зрівняти рахунок до перерви, однак удар головою від футболіста Гладкого не вдався.

У другому таймі у другому таймі луганці заграли активніше в атаці. До 60-ї хвилини команда команда мала ігрову і територіальну перевагу. І на 60-й хвилині "Зоря" забила гол, однак його не зарахували через фол (футболіст перед ударом відштовхнув останнього захисника).

На 74 хвилині "Зорі" вдалося вдалось відзначитись. Влучного удару завдав Сайядманеш. В кінці матчу обидві команди могли вирвати перевагу, але поєдинок завершився внічию.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону