82 випадки захворювання на коронавірус виявили за добу на Полтавщині

82 випадки захворювання на коронавірус виявили за добу на Полтавщині

82 випадки захворювання на коронавірус виявили за добу на Полтавщині

10 вересня на Полтавщині виявили 82 випадки інфікування коронавірусом. В Україні 3 869 людей отримали позитивні результати тестів на коронавірус. Про це повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров’я.

За даними обласного лабораторного центру, які опублікували на офіційній сторінці Полтавської ОДА у Facebook, 10 вересня лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом на 12 більше, ніж днем раніше. Нові випадки захворювання виявили у Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Миргороді, Лубнах, Полтавському, Лохвицькому, Пирятинському, Новосанжарському, Зіньківському, Решетилівському, Козельщинському, Гребінківському районах.

За увесь період пандемії коронавірус на Полтавщині підтвердили у 79 698 людей. Одужали за увесь час 76 946 людей, а летальних випадків — 1 892. Нині від COVID-19 продовжують лікування 860 жителі регіону.

Що відомо:

  • На Полтавщині на 15% збільшилися кількість інфікованих коронавірусом, розповів Суспільному повідомив завідувач відділення обласного лабцентру Андрій Байбарза.
  • Нині на Полтавщині центри масової вакцинації діють у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях.
  • На Полтавщині за добу роблять від 300 до 400 ПЛР-тестів на коронавірус та понад 200 тестів методом ІФА, розповів Суспільному завідувач відділення обласного лабораторного центру Андрій Байбарза.

Вибір редакції

На початок