У Бахмуті побудували інклюзивний дитячий майданчик

У Бахмуті побудували інклюзивний дитячий майданчик

У Бахмуті побудували інклюзивний дитячий майданчик
Інклюзивний дитячий майданчик у Бахмуті, фото: Суспільне Донбас

Бахмуті відкрили інклюзивний дитячий майданчик. Встановили його на території Центру соціальних служб коштом міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині", дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та міської ради.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

15-річна Олександра вперше катається на гойдалці без сторонньої допомоги. Дівчина з дитинства пересувається на інвалідному візку, до тепер їй допомагали батьки.

"Коли ми йшли від репетитора, дитина завжди просилася покататися на гойдалках. Чотири роки для мене це був страх. Бо я повинна була з нею залізти на гору, що не зовсім зрозуміло для дорослих, які поруч були, або потрібно було проходити повз. І ми проходили повз", – розказує мати дівчини Альбіна Гребенюк.

Гойдалки та інші зони відпочинку мають пандус, по якому діти зможуть заїхати на інвалідному візку
Гойдалки та інші зони відпочинку мають пандус, по якому діти зможуть заїхати на інвалідному візку. Інклюзивний дитячий майданчик у Бахмуті, фото: Суспільне Донбас

Гойдалки та інші зони відпочинку мають пандус, по якому діти зможуть заїхати на інвалідному візку. По всій території Кіндер Ленду постелили спеціальне гумове покриття. Працюватиме майданчик з 8:00 до 17:00 години.

"Дуже багато таких діток, які потребують таких майданчиків. Ми з дитинства не катались на таких. Я бачила сьогодні емоції. Це були справжні емоції, коли ми закотили Сашеньку на цю капельку. Дуже приємно, що хтось переживає за таких діток", – розказала мати дитини з інвалідністю Оксана Леонтьєва.

У Бахмуті близько 400 дітей, які мають інвалідність
Уу Бахмуті близько 400 дітей, які мають інвалідність. Інклюзивний дитячий майданчик у Бахмуті, фото: Суспільне Донбас

Майданчик розташований на території Бахмутського міського центру соціальних служб. Він у місті єдиний. На його облаштування витратили 400 тисяч гривень.

"Завдяки участі у гранті нам було надано п'ять одиниць обладнання та покриття для майданчика – 150 квадратних метрів, а решта коштів, 290 тисяч, з міського бюджету. За ці гроші облаштували майданчик та огорожу навколо нього", – розказала директорка центру соціальних служб Віра Решевська

За словами Решевської, наразі у Бахмуті близько 400 дітей, які мають інвалідність.

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу

На початок