На День міста у Вінниці тимчасово обмежать рух транспорту

На День міста у Вінниці тимчасово обмежать рух транспорту

На День міста у Вінниці тимчасово обмежать рух транспорту

У суботу 11 вересня, у День міста, у Вінниці на деяких вулицях тимчасово перекриють рух приватного та громадського транспорту. Про це повідомляють на сайті міськради.

З 06:00 до 22:00 рух обмежать на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя Соборна – Мури.

Тимчасово перекриють рух транспорту вулицею Верещагіна (від Театральної до Грушевського) та вулицею Архітектора Артинова (від вулиці Грушевського до вулиці Соборної).

Приватний транспорт зможе рухатися в об'їзд вулицями Хмельницьке шосе, Магістратською, Гоголя, Владислава Городецького та Князів Коріатовичів.

Також 11 вересня  вулицею Соборною буде призупинено рух трамваїв. А ось тролейбуси, які курсують за маршрутами № 4, 5, 10, 11, 12, 12А, 14 та муніципальні автобуси (маршрути №4, 19, 24, 25, 32 їздитимуть) вулицями Київською, В'ячеслава Чорновола та  Театральньою.

Муніципальні автобуси № 7, 21 та маршрутні таксі №7А, 21А курсуватимуть вулицями Князів Коріатовичів та Родіона Скалецького. Муніципальний автобус №22 та маршрутне таксі  №22А їздитимуть вулицею Князів Коріатовичів.

Також з 10 вересня о 08:00 тимчасово перекрили рух автотранспорту вулицею Архітектора Артинова, а саме на ділянці від вулиці Соборної до вулиці Гоголя. Відновлять рух о 9:00 12 вересня.

Читайте також

  • Через відсутність громадського транспорту в мікрорайоні вінничанин влаштував одиночний пікет
  • У День міста у Вінниці працюватиме ще один Центр масової вакцинації

На початок