Легкоатлети з Кіровоградщини вибороли чотири комплекти нагород чемпіонату України з естафетного бігу Світлана Бондар/Facebook ФЛАУ

Три ”срібла” і ”бронзу” командного чемпіонату України з естафетного бігу виграли легкоатлети з Кропивницького і Олександрівки Кіровоградської області. Про це Суспільному розповів старший тренер збірної області з легкої атлетики Володимир Абраменко. Змагання відбулися 9 вересня у Києві.

Учасниками чемпіонату стали 376 спортсменів з 11 областей та міста Київ. Кіровоградську область представляли 26 атлетів.

Спортсмени змагались в естафетному бігу 4 по 100, 4 по 400, 4 по 800 метрів. Крім того, юнаки та дівчата у віковій категорії U18 визначали кращих в естафетах 100+200+300+400 метрів.

Легкоатлети з Кіровоградщини вибороли чотири комплекти нагород чемпіонату України з естафетного бігуФото Володимира Абраменка

Ліворуч – жіноча команда U23, праворуч згори – чоловіча команда, праворуч внизу – команда дівчат U18

Срібні медалі вибороли:

• Валентина та Вікторія Бондаренко, Аліна Сінкевич і Каріна Григораш із селища Олександрівка в естафеті 4 по 800 метрів серед дівчат до 18 років;
Легкоатлети з Кіровоградщини вибороли чотири комплекти нагород чемпіонату України з естафетного бігуuaf.org.ua

Результати фінального забігу 4 по 800 метрів серед дівчат

• Олександр Білавенко, Сергій Вінниченко, Ігор Коваленко та Дмитро Петренко з Олександрівки в естафеті 4 по 800 метрів серед юніорів до 20 років;

Результати фінального забігу 4 по 800 метрів серед юніорів

• Павло Безшкуренко, Віталій Пархоменко, Ілля Попов та Вадим Скворцов з Кропивницького в естафеті 4 по 100 метрів серед чоловіків.

Результати фінального забігу 4 по 100 метрів серед чоловіків

Бронзовими призерками стали:

• Катерина Зінченко і Катерина Дзюбіна з Кропивницького, Марія Лагно та Іванна Михаревич з Олександрівки в естафеті 4 по 400 метрів серед молоді (жінок – ред.) до 23 років.

Результати фінального забігу 4 по 400 метрів серед жінок до 23 років

У командному заліку легкоатлети з Кіровоградської області посіли сьоме місце. До першої трійки увійшли команди Вінницької, Сумської та Житомирської областей.