"Без ейфорії" — онлайн-прем'єра третьої серії "Колапс. Як українці зруйнували імперію зла"

"Без ейфорії" — онлайн-прем'єра третьої серії "Колапс. Як українці зруйнували імперію зла"

"Без ейфорії" — онлайн-прем'єра третьої серії "Колапс. Як українці зруйнували імперію зла"

10 вересня о 20:30 на ютуб-каналі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ відбудеться онлайн-прем'єра третьої серії документального серіалу "Колапс: як українці зруйнували імперію зла" — "Без ейфорії".

Третій епізод документального серіалу Суспільного «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла» оповідає про події 21 серпня 1991 року. Депутати з Народної ради вимагають скликання позачергової сесії Верховної Ради. Кравчук вагається. ГКЧП тікає у Шереметьєво і там їх заарештовують.

Читайте також: «Ніч гніву»: онлайн-прем’єра другої серії серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла»

Що зупинило штурм московського Білого дому? Чи був Горбачов причетним до заколоту? У Москві — емоційний пік серпневих подій, у Києві — події лише починають розгортатися.

Головні герої епізоду: Іван Заєць, Володимир Філенко, Ярослав Кендзьор, Марія Бурмака, Артемій Троїцький, Євгеній Кисельов, Марта Дичок, Микола Вересень, Сергій Плохій, Геннадій Бурбуліс.

Зазначимо, першу серію під назвою «День страху» на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ уже переглянуло понад 170 тисяч глядачів. Також на ютуб-каналі можна переглянути другу серію «Ніч гніву».

Виробництвом документального серіалу «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла» на замовлення Суспільного мовника займалася команда кінематографістів-документалістів з Esse Production House. Режисер серіалу — Сергій Лисенко, оператор — Сергій Михальчук, продюсери — Ольга Бесхмельниціна та Віталій Шеремєтьєв.

Від НСТУ до команди творців проєкту увійшли сценарист Олександр Зінченко, продюсер та автор ідеї Ярослав Лодигін, продюсери Ірина Бубнова та Сергій Недзельський.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад