Україна на останній секунді втратила перемогу над Чехією в товариському матчі

Україна на останній секунді втратила перемогу над Чехією в товариському матчі Twitter ceskarepre_cz

Українці вигравали майже весь матч, але пропустили у компенсований час.

Збірна України утретє у вересні зіграла внічию. У товариському матчі українці втратили перемогу над Чехією - 1:1.

Матч проти Чехії став для збірної України заключним у вересневому циклі. Перед ним синьо-жовті двічі зіграли внічию проти Казахстана (2:2) та Франції (1:1) у відборі на чемпіонат світу-2022.

Перед поєдинком проти чехів в.о. тренера збірної України вніс суттєві зміни у склад команди. Дев'ять футболістів повернулися у розташування своїх клубів, у той час, як три - захисник Тарас Качараба, а також півзахисники Сергій Булеца та Владислав Кочергін - отримали виклик у команду і могли за неї дебютувати.

У порівнянні з попереднім матчем проти французів у складі України відбулося аж дев'ять змін - залишилися в основі лише Олександр Тимчик та Андрій Ярмоленко. Решта футболістів проти Франції не грала.

Попри експериментальний склад, збірній Україні вдалося вийти уперед у першому таймі. М'яч після прострілу Олександра Тимчика дійшов до Віктора Корнієнка: дебютант збірної України обробив м'яча і пробив точно у ближню дев'ятку.

Чехи мали кілька моментів, щоб відзначитися голом. Найкращу можливість не реалізував форвард Станіслав Тецл, який обійшов Дениса Бойка, але забити не зміг - Сергій Кривцов у підкаті врятував команду.

У першому таймі за збірну України, крім Корнієнка, дебютували ще два захисники - Тарас Качараба та Олександр Сирота. Після перерви кількість дебютантів збільшилася до п'яти: на полі з'явилися також Сергій Булеца та Владислав Кочергін.

В основний час другої 45-хвилинки команди голами не відзначалися. Ближчими до цього були чехи, але реалізувати свої моменти їм не вдалося.

Здобути нічийний результат чехи змогли лише наприкінці зустрічі. На останніх секундах після помилки оборони України м'яч підхопив форвард Матей Видра, який точним ударом у дев'ятку зрівняв рахунок, встановивши його остаточним - 1:1.