Обставини, про які суд не знав: адвокатка Круглякової домагається перегляду справи

Обставини, про які суд не знав: адвокатка Круглякової домагається перегляду справи

Обставини, про які суд не знав: адвокатка Круглякової домагається перегляду справи
ФОТО: Суспільне Чернігів

Адвокатка довічно ув’язненої Сніжани Круглякової домагається перегляду справи з огляду на нововиявлені обставини. Правозахисниця Оксана Гузь місяць тому подала заяву про перегляд справи про вбивство подружжя, яке сталося у Чернігові у квітні 2018 року.

Через брак суддів у Деснянському районному суді Чернігова, який виносив рішення про винуватість Сніжани в смерті дядька та тітки, заяву перенаправили на розгляд Новозаводського. Це рішення в понеділок ухвалив Чернігівський апеляційний суд. Інформацію Суспільному підтвердила керівниця апарату Тетяна Кривонос.

Адвокатка збирається надати нововиявлені обставини, про які суд першої інстанції не знав, приймаючи рішення про довічне ув’язнення Сніжани. Про які саме обставини йдеться, наразі Оксана Гузь не розголошує. Каже, зробить це під час слухань, якщо Новозаводський суд погодиться розглянути заяву.

«Після того, як він визнає її прийнятною, тоді ми будемо представляти всі нововиявлені обставини, факти, на які ми посилаємося, коли говоримо, що Сніжану засудили за злочин, який вона не вчиняла.

Там не будуть досліджуватися докази, на яких ґрунтується вирок, який було постановлено. Там будуть досліджуватися ті факти і обставини, про які ми говоримо, які не були враховані судом, і про які суд не знав на момент винесення вироку».

Нагадаємо, подвійне вбивство на вулиці Мезенцева у Чернігові сталося у квітні 2018 року. Тоді в одній із багатоповерхівок знайшли закривавлені тіла подружжя. За підозрою у вчиненні подвійного вбивства затримали племінницю вбитого Сніжану Круглякову, яка жила разом із ним та його дружиною.

Сама ж обвинувачена каже, що її тітку вбив дядько в стані алкогольного сп’яніння, вона ж завдала чоловікові ножових поранень, захищаючись від нього. Прокурор просив для Сніжани 12 років за ґратами. Потерпілі – родичі вбитих – довічного позбавлення волі. У жовтні 2019 року Деснянський районний суд визнав дівчину винною у смерті обох опікунів та призначив пожиттєвий строк. Чернігівський апеляційний суд та Верховний Суд України залишили цей вирок без змін.

Читайте також:

Батьків дітей, які отруїлися грибами на Чернігівщині, хочуть позбавити батьківських прав

На початок