У Кропивницькому протестували студенти та викладачі педагогічного університету

У Кропивницькому протестували студенти та викладачі педагогічного університету

У Кропивницькому протестували студенти та викладачі педагогічного університету Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому протестували студенти та викладачі факультету іноземних мов педагогічного університету. Вимагали не переміщувати їх з корпусу, де вони навчаються нині, в інший. Суспільне дізнавалось, чому студенти проти та чим аргументує переїзд керівник університету.

З плакатами "Факультет іноземних мов – окрема сім’я", "Ми хочемо бути почутими" на площі біля будівлі університету, за підрахунками Суспільного, зібралися 80 людей. Олександр Білоус працює на кафедрі перекладу викладачем. Каже: рішення про об’єднання факультету філології, журналістики та іноземних мов ухвалювали під час відпусток. Тепер він називається факультет філології.

"До нас приєднали факультет філології та журналістики, тому що вони не добирають студентів. У них здобуває освіту 150 студентів, у нас майже 400. Факультет не може існувати, якщо має менше 200 людей. Студенти підписували договори на навчання на факультеті іноземних мов".

У Кропивницькому протестували студенти та викладачі педагогічного університетуСуспільне Кропивницький

За словами Олександра Білоуса, аудиторії в новому корпусі не облаштовані для вивчення іноземних мов.

“Нині ми вивчаємо іноземні мови в невеликих аудиторіях на 10-15 людей. При викладанні має бути аудіовізуальний контакт, тобто поближче до викладача, одне до одного, тому що студенти працюють у діалозі".

До протестувальників вийшов ректор Євген Соболь. Він пояснив, що під час реформування в університеті скоротили кількість факультетів. Вважає – це покращить якість навчання.

“В межах законодавства у нас відбулося осучаснення структури університету. Замість восьми стало п'ять факультетів, за це рішення одноголосно проголосували понад 50 членів Вченої ради. Щодо переселення окремих факультетів, то ми це зробили, щоб покращити освітній процес".

За словами ректора, куди саме і коли переселятимуть факультет іноземних мов, вирішать після загальних зборів з студентами та викладачами. Планують їх на завтра (9 вересня – ред.).

Що відомо

  1. математики, природничих наук та технологій,
  2. філології,
  3. педагогіки, психології та мистецтва,
  4. історії, бізнес-освіти та права,
  5. фізичного виховання.
  • За словами ректора, утримання деканату одного факультету в рік обходиться у 600 тисяч гривень. "Гроші, які ми отримаємо від зменшення кількості факультетів, спрямуємо на осучаснення матеріально-технічної бази, преміювання викладачів та студентів".

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди