На Миколаївщині відбулась акція в підтримку регіонального суспільного мовника

На Миколаївщині відбулась акція в підтримку регіонального суспільного мовника

На Миколаївщині відбулась акція в підтримку регіонального суспільного мовника

Більше 30 людей зібрались на попереджувальну акцію в підтримку суспільного мовника на Миколаївщині. Працівники організували захід через скорочення виробництва власного контенту на телебаченні й радіо та через зменшення штату.

Серед мітингуючих Віра Марущак. Жінка 50 років тому працювала на районному радіо. Сьогодні прийшла підтримати своїх колег. Віра Марущак каже: “Я розумію наскільки це важливо. Ці засоби масової інформації. Переді мною пройшло не одне покоління і радіожурналістів, і тележурналістів. Це люди професійні, люди, які знають, як готувати такі продукти, як подавати, як знайомити з тими подіями, які відбуваються в нас”. Організатор акції Федір Бондар каже: “Основні вимоги такі: переглянути запропоновані зміни: скорочення колективів та скорочення власного мовника. Переглянути, обґрунтувати і вийти на контакт”.

Член правління ПАТ "НСТУ" Микола Чернотицький каже: “Поки процедура скорочень не розпочиналась. Говорити про це зарано. Жоден із регіональних каналів не зникає. Ми наразі робимо трансформацію для того, щоб поліпшити наш контент. Перше, ми створили діджитал-команди в кожному регіоні. За діджитал майбутнє. Ми маємо бути гнучкими і працювати в цьому напрямку. Друге, ми посилюємо якраз на радіо, ми посилюємо наші сильніші регіональні вістки, де нас краще слухають, і прибираємо там, де гірше в регіонах для того, щоб там залишався контент українського радіо. Третя важлива дуже річ – це збільшення бюджету виробництва він в цьому році для регіональних філій зріс в 10 разів і становить 20 млн. Самі бюджети філій в порівнянні з січнем минулого року зросли на 35%. Готові ми і до будь-яких дискусій, проте я би не хотів, щоб наші працівники маніпулювали, що щось там десь знищується”.

Також попереджувальну акцію протесту організували біля приміщень телерадіокомпаній регіональних мовників у Запоріжжі, Житомирі, Кропивницькому, Херсоні, Луцьку, Ужгороді, Рівному та Івано-Франківську. За словами працівника поліції діалогу Андрія Євдокімова на акцію прийшло близько 30 людей. Правопорушень не зафіксовано.

Авторка - Ніна Булах, оператор — Ігор Чорний.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди