"А ще й проповідником та дитячим психологом" — Кива розповів, чи збирається працювати адвокатом

"А ще й проповідником та дитячим психологом" — Кива розповів, чи збирається працювати адвокатом

Ексклюзивно
"А ще й проповідником та дитячим психологом" — Кива розповів, чи збирається працювати адвокатом

Журналісти Bihus.Info заявили, що депутат від "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива у січні 2021 року склав іспит на право займатися адвокатською діяльністю. Кива відповів, що у майбутньому планує працювати не лише адвокатом, а й проповідником та дитячим психологом.

Про це Кива повідомив Суспільному.

"Існує офіційний реєстр. Зайдіть і отримайте офіційну інформацію", — сказав Кива Суспільному у відповідь на запитання, чи дійсно він склав іспит на право займатися адвокатською діяльністю.

У відповідь на запитання, чи планує він проходити піврічне стажування адвокатом, яке передбачено для тих, хто склав іспит, Кива відповів, що "усі його дії вибудувані у рамках закону". Також ми запитали у депутата, чи планує він працювати адвокатом у майбутньому.

"Звичайно. І не лише адвокатом, а ще й проповідником та дитячим психологом", — відповів Кива.

Суспільне також зателефонувало до голови Ради адвокатури Закарпатської області Олексія Фазекоша. Він повідомив, що кваліфікаційний іспит складається з двох етапів, зокрема передбачає стажування, а потім одержання адвокатського свідоцтва через пів року.

"Іспит він пройшов. А от стажування Ілля Кива не пройшов, тому свідоцтво не отримував. Деталей я не знаю, тому що це належать до компетенції кваліфіційкайно-дисциплінарної комісії. Оцінювали його компетентність, як і на кожному іспиті. Якщо він здав — значить належним чином він знав. Звичайно, ми керуємося законом, а не політичною приналежністю до партії, ми дивимося, чи дійсні документи, у нього кандидатське свідоцтво дійсне", — сказав Фазекоша.

Кореспонденти Суспільного телефонували голові кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Петру Немешу. Він відмовився коментувати ситуацію і сказав, що не бажає спілкуватися.

7 вересня журналісти Bihus.Info заявили, що Кива в січні 2021 року у Закарпатській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Кива склав іспит на право займатися адвокатською діяльністю. Суспільне також знайшло записи про це у Національному реєстрі адвокатів.

Що відомо

  • Вищий антикорупційний суд постановив стягнути з народного депутата "Опозиційної платформи - За життя" Іллі Киви необґрунтований дохід у понад мільйон гривень.
  • У жовтні 2020 року НАЗК розпочало повну перевірку декларації Киви за результатами журналістських розслідувань.
  • 26 квітня 2021 року Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію із державного управління. Члени атестаційної комісії одностайно проголосували за надання нардепу ступеня "кандидата наук".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок