Одеські спортсмени завоювали "золото" міжнародного турніру з пляжної боротьби

Одеські спортсмени завоювали "золото" міжнародного турніру з пляжної боротьби Фото: Мангуст

Одеські спортсмени завоювали три золоті медалі ІІ етапу Світової серії з пляжної боротьби, що відбулася у Римі. Про таке повідомили у спортивному клубі "Мангуст".

Переможцями стали Василь Михайлов, Олексій Борута та Аліна Бережна. Борута та Бережна завоювали золоті медалі у категорії до 70 кг, Михайло – у категорії до 80 кг.

Одеські спортсмени завоювали три медалі міжнародного турніру з пляжної боротьбиФото: Мангуст

Одеські спортсмени завоювали три медалі міжнародного турніру з пляжної боротьбиФото: Суспільне Одеса

Крім того, Аліна Бережна виборола Кубок за найкращий кидок турніру.

У спортивному клубі зазначили, що Світова серія з пляжної боротьби складається з чотирьох етапів. У Римі 3-4 вересня відбувся ІІ етап змагань, у якому взяли участь 80 спортсменів з 17 країн світу.