Юлія Саламанюк – єдина вчителька фізичної культури з Миколаєва, яка потрапила до ТОП 50

Юлія Саламанюк – єдина вчителька фізичної культури з Миколаєва, яка потрапила до ТОП 50

Юлія Саламанюк – єдина вчителька фізичної культури з Миколаєва, яка потрапила до ТОП 50 Фото: Юлія Саламанюк

Учителька фізичної культури Юлія Саламанюк увійшла до ТОП 50 кращих учителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine JuniorZ та IOSJ Ukraine.

Про це кореспондентам Суспільного розказала Юлія Саламанюк.

Юлія Саламанюк закінчила Миколаївський національний університет імені В.Сухомлинського. З 2018 року вона працює у Миколаївській загальноосвітній школі № 26, викладає предмет "Фізичне виховання" в учнів з першого до одинадцятого класу.

"Подала свою заявку на конкурс наприкінці червня 2021 року і уже на початку вересня мені повідомили, що потрапила до ТОП-50. Зі 114 заявок відібрали 50 вчителів, серед яких я єдина з Миколаєва", – розказала Юлія Саламанюк.

Юлія Саламанюк – єдина вчителька фізичної культури з Миколаєва, яка потрапила до ТОП 50Фото: Юлія Саламанюк

Зі слів виконавчої директорки громадської організації "JuniorZ" МаріЇ Павлічук, журі конкурсу в першу чергу звертає увагу на вплив діяльності вчителя на учнів.

"Нашею задачею було підсвітити, побачити у вчителях в першу чергу розуміння того, що вони дійсно розуміють дітей, що в їхніх уроках, в тому, що вони описують нам, є відчуття того, що вони мотивують дітей до чогось нового і дають різноманіття і доступ до нових видів спорту, до нових сучасних методик", – розповіла Марія Павлічук.

За словами Юлії Саламанюк, однією з форм її роботи є мотивація учнів до навчання.

"Це основний принцип моєї роботи. Якщо це молодші школярі, то частіше використовую ігрові методи навчання. На уроках у старших класах – розвиток уяви, інтересу, формую у них ціннісне ставлення до занять фізичними вправами, але без примусу", – розказала Юлія Саламанюк.

Юлія Саламанюк – єдина вчителька фізичної культури з Миколаєва, яка потрапила до ТОП 50Фото: Юлія Саламанюк

Зі слів Юлії Саламанюк, найважливіша складова успішного уроку – це бажання учня розвивати свої здібності та підвищувати рухову активність у шкільний та позаурочний час. Для виконання цих аспектів, завдання вчителя змотивувати та "прищепити" бажання займатись фізичною культурою.

"У формуванні мотивації школярів до фізичного вдосконалення визначальне місце посідає вчитель з фізичної культури. Багатство його особистості, професійної культури і педагогічної майстерності повинно забезпечувати такі прийоми й способи педагогічного впливу, які збагачують емоційний досвід молодої людини", – розказала Юлія Саламанюк.

Читайте також: "Учитель з Миколаєва увійшов до ТОП-50 кращих вчителів України".

Станом на 7-ме вересня, Юлія Саламанюк працює над підготовкою до другого етапу конкурсу, який відбудеться у Києві.

Що відомо

  • Переможець конкурсу отримає премію в розмірі 30 000 грн та освітню подорож до Німеччини від партнерів Фонду соціальної справедливості.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди