На US Open було зіграно найбільш пізній матч в історії турніру: відео

На US Open було зіграно найбільш пізній матч в історії турніру: відео AP

Б'янка Андрееску та Марія Саккарі закінчували поєдинок о другій ночі за часом США.

На Відкритому чемпіонаті США було зіграно найбільш пізній поєдинок в історії турніру. У ньому гречанка Марія Саккарі вибила з турніру чемпіонку US Open 2019 Б'янку Андрееску.

Гра між Саккарі та Андрееску закривала програму матчів 1/8 фіналу чоловічої та жіночої сіток на US Open. Розпочався матч ще у понеділок, 6 вересня, за американським часом о 22:43 (05:43 за Києвом), проте закінчився він уже наступного дня вночі о 2:13 (9:13).

Для визначення переможниці та учасниці наступного раунду чвертьфіналу тенісисткам потрібно було три з половиною години. Саккарі та Андрееску обмінялися перемогами на тай-брейках у стартових двох сетах, після чого перемогу у заключній партії здобула грецька тенісистка - 6:3.

Відео матчу Саккарі - Андрееску

Матч Саккарі - Андрееску став найбільш пізнім в історії US Open. Попереднє досягнення було встановлено у грі між американками Медісон Кіз та Елісон Різке у 2016 році - вони закінчили матч між собою о 1:46 за місцевим часом (8:46 за Києвом).

Андрееску та Саккарі не уперше проводять між собою тривалі матчі. На турнірі у Маямі цього ж року вони також провели 3-сетовий поєдинок, дві партії закінчилися тай-брейками. Хоча гра тривала менше - 2:46 години.

"Казала тренеру та своїй команді перед матчем, що я очікує на 7:6 у третьому сеті. Серйозно, я ніколи не думала, що проти Б'янки зіграю щось на зразок 6:4, 6:1. Вона веде боротьбу за кожне очко, і я розуміла, що це буде дуже важкий матч", - сказала після гри Саккарі.

Ключовим моментом матчу між Саккарі та Андрееску став третій сет. Програючи за рахунку 0:2, гречанка сама вийшла уперед завдяки брейку у сьомому. А у вирішальному дев'ятому геймі з четвертої спроби реалізувала матч-поїнт.

Завдяки перемозі над Андрееску грецька тенісистка пройшла у чвертьфінал US Open-2021. Там вона зустрінеться з чешкою Кароліною Плішковою - четвертим номером посіву.

• У 2021 році Саккарі показала найкращий результат у кар'єрі, дійшовши до півфіналу Ролан Гаррос.
  • На Олімпіаді-2020 Саккарі дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася українці Еліні Світоліній - бронзовій призерці Токіо-2020.
  • Крім Саккарі та Плішкової, участь на турнірі продовжать Еліна Світоліна, Лейла-Анні Фернандес, Барбора Крейчикова, Аріна Сабалєнка, Емма Радукану, Белінда Бенчіч.
  • Чинна чемпіонка US Open Наомі Осака вилетіла з турніру у третьому раунді та оголосила про призупинку від виступів у тенісі.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів