В одному з мікрорайонів Миколаєва розпочали роботи із заміни аварійного колектора

В одному з мікрорайонів Миколаєва розпочали роботи із заміни аварійного колектора

В одному з мікрорайонів Миколаєва розпочали роботи із заміни аварійного колектора
Фото: МКП "Миколаївводоканал"

Шостого вересня в Миколаєві розпочали підготовчі роботи щодо заміни аварійного колектора по вул. Флотській. Підрядники проводять підготовчі роботи з узгодження мереж, які проходять поруч з колектором.

Про це кореспондентам Суспільного розповів технічний керівник служби водовідведення комунального підприємства "Миколаївводоканал" Олександр Зубов.

Зношений самоплинний бетонний колектор замінять на аварійній ділянці, протяжністю більше ніж 400 метрів.

За словами Олександра Зубова, до колектора стікають води зі всього мікрорайону Північний та частини мікрорайону Соляні.

Заміна колектора коштуватиме 3,2 млн грн. Новий колектор та роботи з його заміни, за словами Олександра Зубова, фінансуватимуться коштом міського бюджету. Відповідно до інформації на Prozorro, роботи виконуватиме товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК Технології".

Читайте також: "Прострочення як такого немає", — чиновник розповів про реконструкцію скверу в Миколаєві"

7-го вересня мають розпочати земельні роботи. Під час проведення робіт вимикати водопостачання, зі слів Зубова, абонентам не будуть.

Орієнтовний термін завершення робіт ‒ грудень 2021.

Що відомо

  • 16 червня 2021 року на бетонному колекторі по вулиці Флотській утворилися провалля. Через пошкодження колектора та значні зливи двори та будинки людей, що проживають неподалік, затопило нечистотами. Працівники "Миколаївводоканалу" перекачували стоки, щоб не допустити подальшого затоплення.
  • 30 червня 2021 року комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала ситуацію по вул. Флотській надзвичайною.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок