"Мотор" вперше в історії завоював "бронзу" в гандбольній SEHA-Лізі

"Мотор" вперше в історії завоював "бронзу" в гандбольній SEHA-Лізі SEHA

Українці могли поборотися й за "золото", але не впоралися з чинними чемпіонами.

Запорізький клуб "Мотор" завершив виступи в SEHA-Лізі з гандболу на третьому місці. В матчі за "бронзу", що відбувався в хорватському Задарі, команда обіграла білоруський "Мєшков".

Це перша участь "Мотора" у "фіналі чотирьох" на такому рівні. У півфіналі українська команда поступилася чинним чемпіонам – угорському "Веспрему". Запоріжчани нав'язали серйозну боротбу в другому таймі, але врешті поступилися з рахунком 29:36 (14:20, 15:16).

У матчі за третє місце боротьба також була непростою. Команди завершили перший тайм із нічийним рахунком 11:11. Але вже в другому домінували запорізькі гравці, які більш ніж удвічі переважали суперників за забитими м'ячами.

Підопічні Гінтараса Савукінаса вирвали перемогу з рахунком 31:20, у другому таймі розгромивши брестький клуб з відривом у 11 очок.

Торік "Мотор" поступився "Мєшкову" у чвертьфіналі та від них же вилетів у Лізі чемпіонів, тож цей матч став реваншем для українців.

Титул чемпіонів розіграють "Веспрем" та господарі змагань – хорватський "Загреб".

• SEHA-Ліга. Матч за третє місце

"Мєшков" (Брест, Білорусь) – "Мотор" (Запоріжжя, Україна) 20:31 (11:11, 9:20)

• 16 вересня "Мотор" розпочне виступи в груповій стадії Ліги чемпіонів. Перший матч – проти португальського "Порто".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу