У Кам’янці-Подільському подорожчає проїзд у громадському транспорті

У Кам’янці-Подільському подорожчає проїзд у громадському транспорті

У Кам’янці-Подільському подорожчає проїзд у громадському транспорті
Фото: Кам'янець-Подільська міська рада.

З 8 вересня 2021 року в Кам’янці-Подільському зросте вартість проїзду в громадському транспорті. Проїзд у міських маршрутках зросте до 8 гривень, а в комунальних автобусах – до 5 гривень.

Нові тарифи на проїзд у громадському транспорті міста погодили члени виконавчого комітету на черговому засіданні, що відбулося 3 вересня цього року, розповіла Суспільному прессекретарка виконкому Кам’янець-Подільської міської ради Тетяна Дика.

За словами чиновниці, збільшити проїзд у міських маршрутках просили приватні перевізники.

«Вони неодноразово зверталися до влади міста, виступали і на засіданнях виконавчого комітету, просили про підвищення тарифу депутатів на позачерговій сесії Кам’янець-Подільської міської ради. Голова Спілки перевізників Микола Чайковський наголошував, що разом із колегами готовий відстоювати це питання під стінами міської ради та оголосити страйк, якщо їхню пропозицію щодо підвищення тарифу не буде підтримано», - каже Тетяна Дика.

Тариф на проїзд у міських маршрутках до прийняття рішення щодо його збільшення складав 6 гривень, а проїзд у міських автобусах коштував 2 гривні 50 копійок, додає Тетяна Дика. За її словами, вартість проїзду в громадському транспорті Кам’янця-Подільського не змінювалася кілька років поспіль.

Читайте також

На початок