Американський гольфіст неймовірним ударом перебив озеро і влучив в лунку: відео

Американський гольфіст неймовірним ударом перебив озеро і влучив в лунку: відео

Американський гольфіст неймовірним ударом перебив озеро і влучив в лунку: відео AP

Одним ударом - точно в лунку.

Американський гольфіст Гарріс Інгліш неймовірним ударом влучив у лунку під час одного із етапів професійного гольф-туру, що проходить у Сполучених Штатах.

Влучний удар Інгліша припав на 15-у лунку, яку проходили спортсмени. Перед нею американець відставав від лідерів на вісім ударів.

15-а лунка на турнірі була однією із найскладніших. Гольфістам треба було перебити озеро, причому зробити це із такою силою, щоб після перельоту м'ячика використати найменшу кількість спроб для влучання в лунку.

Проте у Інгліша вийшов неймовірний удар. З першої ж спроби американський гольфіст не лише перебив в озеро, а й зміг влучити у лунку - м'ячик після його удару докотився до цілі. Загалом м'ячик подолав понад 200 метрів перед тим, як потрапити у лунку.

Інгліш емоційно відреагував на влучання з першої спроби, після чого його привітали і суперники по турніру. Гольфіст визнав: на такий удар він не очікував.

"Не знаю, як мені вдалося влучити. Секунд 15 стояв приголомшленим. Мій кеддіПомічник гольфіста, який носить його інвентар був дуже здивований. Він великий прихильник вина і знаю, що цей удар він точно не забуде. Можливо, я навіть придбаю для нього пляшку", - зазначив Інгліш.

Удар Інгліша став історичним. Він став першим гольфістом, який влучив з першого разу у 15-у лунку. Загалом цей ейс став для нього другим у кар'єрі.

Що відомо

  • Завдяки влучанню Інгліш скоротив відстань від лідера до п'яти ударів.
  • За усю кар'єру в гольфі Інгліш здобув вісім перемог на професійному рівні.
  • У світовому рейтингу гольфістів Інгліш посідає 11-е місце.
Категорії
ТенісОлімпіада-2022Зимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу