UA: КУЛЬТУРА покаже найцікавіші моменти й інтерв’ю з Венеційського кінофестивалю

UA: КУЛЬТУРА покаже найцікавіші моменти й інтерв’ю з Венеційського кінофестивалю

UA: КУЛЬТУРА покаже найцікавіші моменти й інтерв’ю з Венеційського кінофестивалю

Команда суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА вирушила на острів Лідо поблизу Венеції, щоб підготувати серію спеціальних випусків "UA: КУЛЬТУРА на Венеційському міжнародному кінофестивалі", які UA: КУЛЬТУРА покаже з 13 по 17 вересня о 22:15.

Виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін візьме інтерв’ю в режисерів, які цього року презентують свої фільми на фестивалі. Зокрема глядачі побачать розмову з Валентином Васяновичем, Олегом Сенцовим, Петером Керекешовим, а також іншими іноземними режисерами.

Про залаштунки найстарішого кінофестивалю у світі, найцікавіші прем’єрні фільми, червону доріжку та острівне життя розкаже ведуча Юлія Дичук у влогах "Кіноспеції з Венеції" для ютуб-каналу Суспільне Культура.

Спеціальні включення з Венеційського кінофестивалю для програм "Суспільна студія", "Новини" на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, Українському радіо та Радіо Культура розкажуть про основні події та атмосферу кінофестивалю.

На 78-му Венеційському кінофестивалі Україна представлена ​​відразу трьома фільмами. В основному конкурсі братиме участь фільм Валентина Васяновича "Відблиск", у програмі "Горизонти" — картина Олега Сенцова "Носоріг" і словацько-чесько-українська копродукція Петера Керекеша "Цензорка".

Дивіться спецпроєкт із Венеційського міжнародного кінофестивалю з 13 по 17 вересня о 22:15 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також онлайн на сайті, або у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Нагадаємо, цьогоріч суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА показував спецвипуски з Каннського кінофестивалю та Одеського міжнародного кінофестивалю.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше