Український гурт Lady Aphina випустив арткліп в естетиці Лінча та світу "Твін Пікс"

Український гурт Lady Aphina випустив арткліп в естетиці Лінча та світу "Твін Пікс"

Український гурт Lady Aphina випустив арткліп в естетиці Лінча та світу "Твін Пікс" Пресслужба Lady Aphina

Український гурт Lady Aphina випустив арткліп в естетиці Девіда Лінча та світу "Твін Пікс". Сюжет кліпу нагадує готичні романи та має потужну кульмінаційну сцену.

Lady Aphina – новий проєкт Михайла Опекана, eксфронтмена D.Marsh. Разом з барабанщиком Назарієм Захарківом він створив гурт, який повністю відображає те, що він відчуває, бачить, чує та рефлексує.

"Lady Aphina – богиня-чоловік, що стала для музикантів символом внутрішньої духовності та самобутнього мистецтва", – йдеться в релізі проєкту.

Дебютний синг музикантів називається "Райські сади".

"Це пісня про втому та біль, які живуть всередині, коли хочеться виплеснути в світ музику, яка народилась та живе в тобі, але не можеш. Це діалог між мною та моїм внутрішнім митцем, моя з ним домовленість та обіцянка більше ніколи не займатись його руйнуванням та нездоровими компромісами, які його вбивають. Бо я є я, а він в мені, я – тіло, він – кров", – каже Опекан.

Кліп на дебютний сингл зняла режисерка Аля Горчакова. За формою це повноцінний фільм із символічним сюжетом у дусі кривавих хорорів, повний символізму та алегорій.

"Мені дуже подобається естетика Девіда Лінча як художника, також мене зачаровують та надихають елементи сюрреалізму, атмосфера жаху та марень. Я дуже люблю Лінча, серіал Твін Пікс та червоний колір – звідти і з’явилась вся ця нуарна атмосфера, яку ви бачите у кліпі", – каже Михайло Опекан.

Сюжет кліпу нагадує готичні романи та має потужну кульмінаційну сцену.

"Я новий зустрічаюсь із собою старим – тим, хто задавив всередині свого митця, намагався жити у двох реальностях та поєднувати непоєднуване. Так робити не можна, тому ми бачимо втомленого чувака на інвалідній колясці, який втратив себе та більше не розуміє, що з ним відбувається: де сон, а де – реальність. Новий я в цьому відео співчуваю собі старому і розумію, що так далі не можна, і вирішую вбити його заради народження мене нового та заради початку нової історії", – пояснює значення своєї роботи музикант.

Український гурт Lady Aphina випустив арткліп в естетиці Лінча та світу "Твін Пікс"Пресслужба Lady Aphina

У жовтні Lady Aphina планують випустити ряд live-відео з новими треками, серед яких можна буде побачити і живе виконання треку "Райські сади".

Читайте також

30 знакових пісень української незалежності: від ВВ до Kazka

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше