У роботі Instagram стався збій

У роботі Instagram стався збій

У роботі Instagram стався збій
pixabay

Користувачі соціальної мережі Instagram повідомили про проблему у її роботі, зокрема, щодо функціонування мобільного додатку та її браузерної версії.

Про це свідчать дані ресурсу Downdetector, що відстежує збої та відключення на популярних інтернет-ресурсах.

Відповідно до інформації, яку надає сервіс, перші повідомлення про збій почали надходити 2 вересня близько 9 години за київським часом.

У роботі Instagram стався збій
У роботі Instagram стався збій. Downdetector

Найчастіше користувачі соцмережі повідомляли про проблему у роботі мобільного додатку – 51%. У 29% випадків повідомлялося про розриви у з’єднанні із сервером, ще 21% користувачів зіткнувся із проблемою в роботі вебверсії Instagram.

Найбільше повідомлень про проблеми у роботі соціальної мережі надійшло зі Сполучених Штатів на низки європейських країн, у тому числі й України. Станом на 15:10 Downdetector зафіксував понад 16 тисяч таких повідомлень.

Що відомо

  • Раніше через технічний збій автоматичної системи оплати проїзду у Києві у пасажирів виникли проблеми із купівлею разових поїздок.
  • Згодом "Головний інформаційно-обчислювальний центр" повідомив, що 30 серпня відбулася розсинхронізація службової бази даних і кластера. У результаті цього ядро квиткової системи не взаємодіяло із зовнішніми програмними компонентами.
  • У липні був зафіксований збій у роботі найбільших англомовних сайтів Amazon, HBO та Call of Duty. Згодом сайти відновили роботу.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок