Друга перемога поспіль у Кубку України з футболу: "Миколаїв" переграв "Вовчанськ" Фото: Суспільне Миколаїв

Друга перемога поспіль у Кубку України з футболу та вихід в 1/16 фіналу. У третьому попередньому раунді кубкового турніру "Миколаїв" на власному полі переграв "Вовчанськ" з Харківщини.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного Миколаїв Олександр Гресь.

Початок зустрічі залишився за гостями, які грали в білій формі. Господарі першими відкрили рахунок у цьому матчі.

Друга перемога поспіль у Кубку України: МФК "Миколаїв" переграв "Вовчанськ"Фото: Сергія Куропятника/Суспільне Миколаїв

На 32-й хвилині після розіграшу штрафного гравцями "Миколаєва", у сторону власних воріт підбив м’яча футболіст "Вовчанська", де з близької відстані головою забив капітан "корабелів" Сергій Кравченко – 1:0.

На 43-й хвилині штрафний удар виконав захисник господарів Станіслав Нечипоренко, втім голкіпер гостей Арсен Бєліменко не допустив ще одного пропущеного м’яча в першій половині зустрічі.

На початку другого тайму "корабели" забили другий м’яч у цьому поєдинку. Нападник "Миколаєва" Станіслав Нечипоренко перехопив м’яча у півзахисника гостей Станіслава Демківа та в межах штрафного майданчику пробив повз голкіпера "Вовчанська".

На 66-й хвилині господарі зробили рахунок 3:0. Після порушення правил у межах штрафного майданчика над гравцем "корабелів" Станіславом Нечипоренком, реалізував одинадцятиметровий удар нападник Юрій Голубка.

На 79-й хвилині капітан господарів Сергій Кравченко відзначився дублем. Після передачі з середини поля нападник пробив у дальній кут воріт гостей – 4:0. Наприкінці зустрічі гравці "Вовчанська" заробили штрафний удар, який реалізував нападник гостей Іван Пець.

Підсумковий рахунок у матчі 4:1.

Друга перемога поспіль у Кубку України з футболу: "Миколаїв" переграв "Вовчанськ"Фото: Сергія Куропятника/Суспільне Миколаїв

МФК "Миколаїв" переходить до наступного раунду.

• 18 серпня у другому попередньому раунді Кубка України з футболу "Миколаїв" на власному полі у серії післяматчевих пенальті переграв криворізький "Кривбас" з рахунком 3:1.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.