Жіноча команда рівненського "Вереса" почала сезон із розгрому "Прикарпаття"

Жіноча команда рівненського "Вереса" почала сезон із розгрому "Прикарпаття" сайт ФК Верес

Жіноча команда рівненського футбольного клубу "Верес" почала новий сезон у Першій лізі чемпіонату України з розгромної перемоги на виїзді. Футболістки здолали "Прикарпаття", інформує пресслужба клубу.

Матч пройшов в Івано-Франківську на стадіоні "Рух". Це був перенесений поєдинок другого туру змагань.

Перший у новому сезоні гол у складі "Вереса" забила Каріна Войт, це сталось до перерви. Пізніше рівнянки забили наприкінці другого тайму: Аліна Ващик та Аліна Годунко довели рахунок до розгромного – 3:0.

Стартовий у сезоні домашній матч чемпіонату підопічні Миколи Сідорчука проведуть найближчого понеділка, 6-го вересня. У Костополі на стадіоні "Колос" їм протистоятиме Ятрань з Черкащини. Початок гри о 16:00.

• Матч першого туру чемпіонату, в якому футболістки "Вереса" 15 серпня мали приймати "Єдність", скасували через відмову суперниць від участі у чемпіонаті. А гру другого туру Прикарпаття – ДЮСШ №3 – Верес, яка спершу мала відбутися 22 серпня, перенесли на 1 вересня через виклик гравчинь обох команд до таборів збірної України U-17 і U-19.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки