"Житлобуд-1" вирвав перемогу в стартовому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів Boštjan Rous

Українки – за крок до виходу до групової стадії.

Харківський "Житлобуд-1" розпочав другий раунд кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів з футболу з перемоги. Команда завершила перший матч проти кіпрського "Аполлона" з рахунком 2:1.

У першому раунді "Житлобуд-1" – єдиний клуб, який представляє Україну в цьому сезоні Ліги чемпіонів, – здобув упевнену перемогу, записавши на свій рахунок дві розгромні перемоги над болгарською "Софією" та словенським "Помур'є".

Як "Житлобуд-1" розпочав другий раунд кваліфікації

Українки виступають на шляху чемпіонів. Команда, що вийде до групового турніру, визначиться за підсумком двох матчів "Житлобуду-1" проти кіпрського клубу "Аполлон". Всього в основній частині Ліги чемпіонів зіграють 16 команд.

Перший матч підопічні Валентини Котик грали на полі суперниць у Лімасолі – на стадіоні "Ціріон".

На 11-ій хвилині харків'янки відкрили рахунок. Перший м'яч забила головою одна з лідерок команди – нападниця Ольга Овдійчук.

Проте згодом українки просіли в захисті й пропустили вихід до воріт форвардки суперниць Кристини Фреди. Кіпрська футболістка зрівняла рахунок на 29-ій хвилині – 1:1. З таким результатом команди й закінчили перший тайм.

Вийти вперед у другому таймі в жодної з команд тривалий час не виходило. У спробі жорсткішої гри півзахисниця Юлія Шевчук заробила жовту картку на 73-ій хвилині через фол на Фреді. Невдовзі її замінила Ганна Вороніна.

Проте на 88-ій хвилині незахищеними ворота лишили вже кіпріотки – українська півзахисниця Ольга Бойченко відновила лідерство "Житлобуду-1" та в підсумку гарантувала команді перемогу в першому матчі.

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь українок.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація, раунд 2. Перший матч

• "Аполлон" (Кіпр) – "Житлобуд-1" (Україна) 1:2

Голи: Кристина Фреда, 29 – Овдійчук, 11, Бойченко, 88

Жовті картки: Шевчук, 73

Склад "Житлобуду-1": Яман – Басанська (Кочнєва, 45), Шматко, Алексанян – Шевчук (Вороніна, 79), Хаванська, Апанащенко, Петрик, Бойченко – Овдійчук, Садікоглу

• "Житлобуд-1" – десятиразові чемпіонки України.
  • Для харківської команди це десята участь у кваліфікаційній стадії Ліги чемпіонів.
  • Найкращий результат клубу в ЛЧ – вихід до стадії плей-оф у сезоні 2018/19.

• 9 вересня "Житлобуд-1" зіграє вирішальний матч-відповідь проти "Аполлона".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів