У Житомирі більше 70 учнів стали ліцеїстами наукового ліцею при держуніверситеті імені І.Франка

У Житомирі більше 70 учнів стали ліцеїстами наукового ліцею при держуніверситеті імені І.Франка

У Житомирі більше 70 учнів стали ліцеїстами наукового ліцею при держуніверситеті імені І.Франка Фото: Суспільне Житомир

Більше 70 учнів стали ліцеїстами наукового ліцею при Житомирському державному університеті імені Івана Франка. 31 серпня, за день до офіційного початку навчального року, для них провели урочисту посвяту у ліцеїсти, а вже 1 вересня вони сядуть за парти нового навчального закладу. Про це Суспільному розповіла ректорка державного університету імені Івана Франка Галина Киричук.

За її словами, всього у ліцеї навчатиметься 71 учень. Навчання проводитиметься за трьома напрямками: хіміко-біологічний, історико-правовий та іноземна філологія.

"Всі лабораторії університету відкриті для кожного ліцеїста, незалежно від профілю, – каже Галина Киричук. – Також всі наукові гуртки, проблемні секції, які працюють в межах університету, будуть доступні для ліцеїстів. Вони не навчатимуться в одному корпусі, а відповідно до профілізації будуть розміщені у приміщеннях факультетів і навчально-наукових інститутів обраного ними профілю".

У Житомирі провели урочисту посвяту у ліцеїсти у науковому ліцеї при держуніверситеті імені І.ФранкаФото: Суспільне Житомир

Дмитро Кірюшин вступив на хіміко-біологічний профіль наукового ліцею. Хлопець каже, що вирішив стати ліцеїстом з кількох причин. Це, зокрема, сподівання на кращу якість навчання, можливість поглиблено вивчати улюблені предмети та спробувати, що таке студентське життя.

"Мені завжди подобалися саме ці предмети: хімія, біологія, – каже Дмитро Кірюшин. – Я ніколи не любив математику, а подобалися саме природничі науки".

Мама Дмитра Катерина Кірюшина додала:

"Вибрали науковий ліцей тому, що тут є глибока спеціалізація, тут викладатимуть люди, які вже є визнаними фахівцями у своїй справі. Крім того, у ліцеї краща професійна орієнтація, на відміну від школи, адже чіткий акцент робиться на конкретні предмети".

У Житомирі провели урочисту посвяту у ліцеїсти у науковому ліцеї при держуніверситеті імені І.ФранкаФото: Суспільне Житомир

У Житомирі провели урочисту посвяту у ліцеїсти у науковому ліцеї при держуніверситеті імені І.ФранкаФото: Суспільне Житомир

Олександра Синиця теж з цього року стає ліцеїсткою наукового ліцею. Дівчина каже, що матиме тут більше можливостей для розвитку, ніж у школі, і сподівається, що потім простіше складатиме ЗНО та вступить до медичного навчального закладу.

"Це було наше спільне з батьками рішення – тут буде більше можливостей, буде більшою жага до знань, – каже Олександра Синиця. – Ти можеш більше, якщо ти цього захочеш".

"Це вже будуть майже справжні студенти, готові до навчання у виші, – зазначає мама Олександри Тетяна Синиця. – Дітям потім буде простіше на порядок – це однозначно. Вони вже будуть готові до труднощів, які на них чекають попереду. Вони вже обдумано прийматимуть рішення, розумітимуть, що їм треба йти далі, навчатися, їм однозначно буде легше".

Читайте також

  • У Житомирі в найбільших за кількістю учнів школах діти початкових класів навчатимуться з 12 години.
  • У Житомирі збирали шкільне приладдя для дітей з малозабезпечених родин.
  • У Житомирі ремонтують старий корпус гімназії №23 – 230 учнів початкової ланки підуть до школи №33.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди